پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از هفت طرح ملی در حوزه جغرافیایی و دریایی رونمایی شد.
جمعی از کارگران شرکت صنایع دریایی ایران استان بوشهر در اعتراض به هشت ماه مطالبات مزدی معوقه در مقابل استانداری تجمع کردند.
کتاب "تئوری طراحی زیردریایی" برگردانی از یک کتاب لاتین در زمینه طراحی می باشدکه نویسندگان رئسی آن از سابقه طولانی در این زمینه برخوردار می باشند.
احداث موج‌شكنهای مردمی می تواند آغازی بر دغدغه رهبری یعنی ايجاد مراكز جمعيتی جدید در سواحل جنوبی باشد.
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR به‌ مناسبت اعطای نشان فتح از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا به فرماندهان بازداشت‌کننده‌ی نظامیان متجاوز آمریکایی، طرح «کار خدا» را منتشر می‌کند.
وزیر نفت با اشاره به اجرایی شدن قرارداد توتال در اواخر بهمن ماه و نهایی شدن قرارداد فروش نفت به انی ایتالیا در آینده ای نزدیک، گفت: فروش نفت خام ایران به اروپا تاکنون به بیش از ٣٠٠ هزار بشکه رسیده است.
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر و طی مراسمی با حضور استاندار هرمزگان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان و جمعی دیگر از مسئولین استانی، نخستین خط گردشگری تفریحی دریایی در بندر مسافری شهید حقانی راه اندازی شد.
استاندار بوشهر از توسعه گردشگری دریایی و ساحلی و همچنین صنایع آبزی‌پروری خبر داد.
رئیس دانشکده علوم و فنون دریایی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی،عدم انگیزه کافی، کمبود امکانات آموزشی، دلسردی فارغ التحصیلان و محدودیت بازار کار را از جمله چالش های بخش آموزش و تحقیقات دریایی عنوان کرد.
یک گروه پژوهشی در جریان مطالعات دریایی خود در آبهای عمیق مکزیک موفق به فیلمبرداری از کوسه‌ای عظیم‌الجثه با طول 6 متر شدند که احتمال می رود بزرگترین کوسه سفید جهان باشد.
تعمیرات اساسی و نوسازی دستگاه حفاری دریایی مورب با تلاش متخصصان داخلی در یارد بازسازی شرکت ملی حفاری ایران در اهواز انجام شد.
تامین مالی صنایع بالادستی برای نخستین بار از طریق بازار سرمایه صورت می گیرد و اوراق سلف نفتی برای میدان آذر منتشر می شود.