پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
بررسی راهکارهای ایجاد و توسعه صنعت صادرات مجدد در مناطق آزاد ایران عنوان پایان نامه ای در مقطع کارشناسی، رشته مدیریت بازرگانی دریایی گرایش مناطق ویژه از دانشکده اقتصاد و مدیریت دریا دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر می باشد.
فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش با اشاره به تعامل و ارتباط مستقیم عملیاتی، اطلاعاتی و رزمی نیروی دریایی ارتش و سپاه گفت: این دو نیروبه صورت هم افزا در دریا عمل کرده و سیادت و اقتدار را دیکته می‌کنند.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در 4 روز آینده با توجه به گذر امواج ناپایدار در استان برای محدوده خلیج‌فارس‌، تنگه هرمز و دریای عمان افزایش سرعت باد پیش بینی می‌شود.
طرح تکثیر مصنوعی ماهیان دریای خزر از 27 سال پیش آغاز شده و تاکنون 1/5 میلیارد قطعه بچه ماهی در دریا رها شده اند.
فیلیپین روز دوشنبه از توافق با اندونزی و مالزی به منظور افزایش همکاری های دفاعی در منطقه مرزی مشترک در دریای سولو برای جلوگیری از افزایش دزدی دریایی، قاچاق و دیگر فعالیت های جنایی خبر داد.
معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به جزئیات قرارداد با کشور هند برای توسعه بندر چابهار، گفت: فاینانس ۱۵۰ میلیون دلاری در اختیار پروژه‌های بندری قرار می‌گیرد.
مدیرعامل یک شرکت خصوصی صنعت نفت با بیان ناگفته‌هایی از یک ابرپروژه نادر ایرانی در جلوگیری از یک فاجعه ملی، کاسبی واقعی تحریم را ایجاد شرکت‌های توانمند ایرانی در زمان تحریم دانست و گفت: اگر ایرانی ‌های جهان یک روز دست ازکار بکشند کار دنیا مختل می‌شود.
همزمان با سقوط آزاد قیمت جهانی نفت، در طول یکسال گذشته بیش از ۷۷۰ دکل حفاری نفت و گاز جهان بیکار شدند تا اثبات شود با نفت ۴۰ دلاری دیگر حفر چاه نفت طرفدار ندارد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: امضا موافقتنامه چابهار میان ایران، هند و افغانستان نقش ویژه‌ای در توسعه سواحل مکران دارد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امریکا 37 سال است هیچ غلطی نمی‌تواند بکند اما چطور یک سری موضوع به این شفافی را نمی‌فهمند و برای قدرت امریکا رسمیت قائل هستند؟
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به رفع کامل تحریم های بیمه ای اشاره کرد و از افزایش کشتی های عازم اروپا به دو فروند در آینده نزدیک خبر داد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به افتتاحیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی:
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح (شنبه) از سوی حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم افتتاحیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرائت شد.