پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
تغییرشکل و رفتار ورق های تقویت شده متاثر از خوردگی با رویکرد کاربرد در درب حوضچه های خشک، عنوان پایان نامه ای در مقطع کارشناسی ارشد می باشد که به معرفی آن می پردازیم.
ورود سالانه 8 میلیون تن پلاستیک به دریاها و اقیانوس ها معضلی برای عرصه های آبی ایجاد کرده است که سازمان حفاظت محیط زیست در نظر دارد با ایجاد هماهنگی بین نهادهای منطقه ای و بین المللی زباله های دریایی را ساماندهی کند.
مدیرعامل هلدینگ عمران و حمل‌ونقل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در شرکت کشتی‌سازی اروندان و پیشرفت چشمگیری در پروژه ملی شناورهای کاتاماران دیده می‌شود و برای بیش از ۱۳۰ نفر شغل ایجادشده است.
مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از راه‌اندازی پایگاه جامع اطلاعات محیطی دریاهای کشور خبر داد.
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر گفت: در یک ماه از گذشت آغاز صید میگو ۸ هزار صیاد استان ۹۴۰ تن میگو صید کردند که کاهش ۱۲.۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.
معاون عملیات بندری و منطقه ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پیش بینی می شود تا پایان امسال سه میلیون تن سوخت از بندر نفتی خلیج فارس در مجتمع بندری شهید رجایی به کشتی های عبوری در تنگه هرمز فروخته شود.
مؤسسه مشاوره بین المللی وود مکنزی پیش‎بینی می‎کند که از سال آینده میلادی، دستیابی به توافق بر اساس الگوی جدید قراردادهای نفتی آغاز می شود.
رهبر معظم انقلاب در دیدار رییس جمهوری و اعضای هیات دولت، موضوع «دیوان‌سالاری» و «مقررات دست و پا گیر برای تولیدکنندگان و کارآفرینان» را یکی از موانع اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی برشمردند و افزودند: یکی دیگر از الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی، حمایت از شرکتهای دانش‌بنیان است.
دریابان غلامعلی بایندر به عنوان اولین فرمانده نیروی دریایی نوین ایران، در هیاهوی شهریور ١٣٢٠ تسلیم در برابر دشمن متجاوز انگلیسی را تاب نیاورد. مردانه ایستاد و جان بر سر آرمان خویش نهاد.
سیف با تاکید بر اهمیت نظارت بر واردات شناورها در کشور گفت: نظارت بر واردات انواع شناورها در صنعت کشتی سازی، عملا صنعت کشور را به رقابت ترغیب خواهد کرد.
مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان : عقب‌نشینی آب و شرایط اقلیمی سبب شده که بنادر استان گلستان به گل نشسته و امکان فعالیت بندری در آن‌ها وجود ندارد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در هفته دولت 1700 میلیارد ریال (170 میلیارد تومان) پروژه بندری و دریایی در بنادر کشور به بهره برداری می رسد.