پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
افتخاری دیگر در منطقه آزاد قشم / تولید ایرانی- افتخار ملی
مدیر کارخانه ساخت تاسیسات فراساحلی نفت و گاز و سازه های فلزی صنعتی قشم از تکمیل و نصب سکوی نفتی F18 در حوزه مشترک ایران و عربستان (میدان نفتی فروزان) خبر داد.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد با اشاره به تمرکز جمعیت جهان در سواحل و این که در ایران تنها ۲ درصد جمعیت در سواحل زندگی می کنند گفت : ما فعلا به ۵ میلیونی شدن جمعیت سواحل فکر می کنیم.
به بهانه اعتراض مجلس به فعالیت شرکت های آریابنادر ایرانیان و نگین سبز خاورمیانه
کارشناس امور بندری : کارکرد فعالیت های اقتصادی برای صندوق های بازنشستگی ـ که از رانت های اطلاعاتی فراوان برخوردارند و امکان حیف ومیل هم در آن فراوان است ـ از آفت های اقتصادی کشور ماست.
سرپرست طرح توسعه فازهای ١٧ و ١٨ : با انجام عملیات راه‌اندازی در مدت 26 روز و با توجه به شرایط بد آب و هوایی در یك ماه گذشته، سكوی٥٠٠ میلیون فوت مكعبی B17 با ثبت ركوردی جدید به بهره برداری رسید.
سرپرست فرمانداری فریدونکنار گفت: اولین برداشت ماهی از پروژه قفس دریایی در قالب طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان به ثمر نشست.
رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان، دریا را ظرفیت بزرگی برای کشور در خط ساحلی جنوب کشور دانست.
زباله‌جمع‌کنی با طراحی کودکانه و قدرت نیروی محرکه آب و خورشید بندرگاه بالتیمور را پاکسازی می‌کند.
وزرای امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه جنوب شرق آسیا (آ.سه.آن) اقدام پکن برای نصب سیستم های تسلیحاتی در دریای جنوبی چین را 'بسیار نگران کننده' دانستند و خواستار انجام گفت وگو در مورد 'توسعه های اخیر' در این منطقه شدند.
در این خبر یک مارِ فرای تصور و متفاوت برای بررسی و تعمیر خطوط لوله‌ای سکوی نفتی در زیر آب را مشاهده خواهید کرد.
سطح اکسیژن در اقیانوس‌ها دو درصد در ۵۰ سال گذشته بر اثر تغییرات اقلیمی کاهش یافته است، این کاهش اکسیژن زیستگاه‌های دریایی و ماهی‌های بزرگ مانند تن ماهیان و کوسه‌ها را تحت تأثیر قرار داده است.
مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی خواستار اتنزاع شرکت کشتیرانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به خانواده حمل‌و‌نقل شد.
پوستشان آفتاب خورده و قهوه‌ای، آستین دشداشه‌های سفیدشان را بالا زده‌اند و خسته از دریا می‌آیند. گاهی عصبانی برمی‌گردند؛ با لهجه عربی، فارسی اعتراض می‌کنند : «بازم چینی‌ها رو دیدیم؛ اینا دارن ماهیا رو می‌برن‌ها.... سهم ماست اما اینا دارن کف دریا رو هم جارو می‌کنن».