پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
شرکت های بیمه دریایی علام کردند مقامات سعودی و بحرینی در اقدامی تازه مانع از ورود کشتی های ایرانی به آب ها و بندرگاه های خود شدند.
گزارشی تصویری از فازهای مختلف پارس جنوبی
یک گروه بین‌المللی از دانشمندان گونه‌ای جدید از موجودات درخشان را در دریای سرخ کشف کرده‌اند.
مترجم کتاب «طراحی سازه کشتی»:
محمد‌رضا خدمتی، مترجم «طراحی سازه کشتی» گفت: معتقدم این اثر در دریافت علم روز مباحث مرتبط با طراحی سازه را تسریع می‌کند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در آخرین روزهای دهه مبارک فجر به منظور افتتاح 13پروژه حوزه دریایی و بندری هرمزگان و بازدید از روند خدمات دهی به مسافران دریایی به پایتخت دریایی ایران سفر می‎کند.
انجمن مهندسی دریایی ایران به همراه ستاد توسعه فناوری صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد غرفه ای را در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر کیش به خود اختصاص دهد.
شرکت مهندسی لایبید که در زمینه تولید سیستم های رانش کشتی, شفت و ... فعالیت می کند و در سال 62 تاسیس و از سال 79 عضو انجمن مهندسی دریایی ایران می باشد که به معرفی آن می پردازیم.
یکی از وقایع مهم تاریخ معاصر ایران که در روز ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۳۱ خورشیدی و در دوران زمامداری دکتر محمد مصدق، بوقوع پیوست ملی شدن صنعت ماهی و شیلات بود.
برووالا (Beruwala) روستاییست زیبا و نه چندان بزرگ در نواحی غربی سریلانکا که محل زندگی ماهیگیرانی می باشد که به روشی بسیار عجیب به صیادی می پردازند.
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با وزیر زیرساخت‌ها و حمل‌ونقل ایتالیا با اشاره به بسترهای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های حمل‌ونقل ریلی٬ جاده‌ای٬ دریایی و فرودگاهی ایران گفت: این سرمایه‌گذاری‌ها می‌تواند با روش BOT یا BLT انجام شود.
اولین جلسه ستاد اجرایی هجدهمین همایش صنایع دریایی و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی روز دوشنبه 19 بهمن ماه با حضور نمایندگان بیش از 40 مرکز، سازمان و ارگان های دریایی کشور در سالن جلسات شرکت تایدواتر خاورمیانه برگزار گردید.
مدیربرنامه ریزی و توسعه تاید واتر گفت: در دوران تحریم سهام داران تاید واتر بسیار وفادار بودند و هیچ سهام داری در دراز مدت ار داشتن سهام تاید واتر ضرر نکرده است.