پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
وزیر کشتیرانی و بزرگراههای هند روز سه شنبه در سخنانی اظهار کرد دولت هند هم اکنون یک شرکت بین المللی را برای توسعه بندر چابهار ایجاد کرده است.
وزیر نفت از احتمال برگزاری یک مناقصه برای توسعه فرزادبی خبر داد و گفت: ممکن است طرح توسعه فرزادبی به صورت EPCF به شرکت‌ها داده شود.
پروفسور «وین پتی گروو»، مدیر اجرایی مرکز مدیریت محیط‌های آبی دانشگاه ملبورن: اقدامات دولت ایران برای نجات دریاچه ارومیه قابل توجه است.
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان گفت: اسکله کشتی سازی به کمک صیادان صید صنعتی می آید.
نیروی دریایی چین روز چهارشنبه اولین ناوهواپیمابر ساخت خود را که دومین ناوهوپیمابر این کشور است، به آب انداخت.
بزرگترین قایق پلی اتیلنی یکپارچه جهان 8 متر طول، 2 و نیم متر عرض و یک تن وزن دارد و ایران با معرفی این محصول، انحصار تولید آمریکا را شکست.
معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت با اشاره به امضای MOU با شرکت‌های بزرگ نفتی دنیا برای توسعه میادین نفتی ایران، اظهار کرد: مذاکرات با این شرکت‌ها درحال نزدیک شدن به مرحله مذاکرات قراردادی است.
معاونت امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت برای شناسایی و تهیه بانک اطلاعاتی شرکت‎های فعال در حوزه خدمات حفاری و همچنین پیمانکاران طرح و احداث فعال پروژه‎های EPC در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی فراخوان داد.
یک لنج باری صبح امروز در آب‌های بندرلنگه آتش گرفت.
در سومین نشست سیاست گذاری سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت ؛
دبیر ستاد صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی ریاست جمهوری : جشنواره ملی "دریا مسیر پیشرفت" حرکتی ارزشمند و نقطه شروع توسعه فرهنگ دریایی در کشور به شمار میرود و تاثیر آن در آینده بسیار قابل ملاحظه خواهد بود.
مهلت ثبت نام تا 10 خرداد سال جاری و مهلت ارسال مستندات نیز تا 31 تیر ماه می باشد. علاقه مندان برای اطلاع بیشتر می توانند به سایت مسابقات به آدرس asvc.merc.sharif.ir مراجعه کنند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به غفلت دولت قبل از توجه به ظرفیت کشتی‌سازان داخلی، گفت: اخیرا سفارش ساخت ۱۷ فروند نفتکش به خارجی‌ها داده شده که با مذاکره با دولت به دنبال ساخت ۲ تا ۳ فروند از این نفتکش‌ها در داخل هستیم.