پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
قایق مجهز به باتری جگوار مدل V20E توانست رکورد سرعت در دریا را بشکند.
شرکت خودروسازی قایق تفریحی ساخته که می تواند خود را پارک کند.
خط تولید موتور دیزل سنگین ملی 1300 اسب بخار که کاربرد دریایی نیز دارد با حضور وزرای دفاع، صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی و معاون علمی رئیس جمهور افتتاح شد.
دانشجوی دکتری دانشگاه هرمزگان و صاحب ایده استفاده از ماده آنتی فولینگ خیارهای دریایی در رنگهای دریایی گفت: کشورمان ایران با داشتن پتانسیل عظیم دریایی می تواند با شناخت و استفاده صحیح در بحث انواع صنایع مرتبط به قطب صنایع دریایی تبدیل شود.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: توسعه بندر چابهار برای تکمیل کریدور شمال جنوب مورد توجه و تاكيد دولت قرار دارد و هم‌اکنون سرمایه‌گذار هندی در شرف شروع همکاری توسعه ‌ای در بندر چابهار است که اینکار با سرمایه‌ گذاری تجهیزاتی ۸۵ میلیون دلاری در حال انجام است.
مدیر کل دفتر صید و صیادی سازمان شیلات ایران از افزایش 30 درصدی صید پرساین در دریای عمان و خلیج فارس خبر داد.
مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: روند طولانی دریافت مجوز پرورش ماهی در قفس، شرکت‌ها و گروه‌های سرمایه‌گذاری را در جنوب سیستان و بلوچستان سردرگم کرده است.
هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران، پروژه های مطالعاتی طرح استقرار مدیریت خوردگی این شرکت را که در بخش های خشکی و دریایی صنایع بالادستی نفت و گاز است، تصویب کرد.
رئیس موسسه تحقیقات بین‌المللی تاسماهیان دریای خزر گفت: ارزش هرکیلو صادرات خاویار برابر با 32 بشکه نفت خام است.
نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس، گفت: به عنوان نماینده مردم مناطق ساحلی موضوع صید صنعتی توسط چینی‌ها که در فضای رسانه‌‌ای گاها منتشر می‌شود را به ضرس قاطع رد می‌کنم و چنین موضوع صحت ندارد.
سرپرست فرمانداری تنگستان گفت: پروژه لایروبی اسکله بندر بوالخیر در مرحله مناقصه است و پیش بینی می ‌شود در ماه آینده، عملیات اجرایی این پروژه آغاز شود.
رییس جمهوری «قانون الحاق موادی به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور» را برای اجرا به وزارتخانه های "امور اقتصادی و دارایی" و "صنعت، معدن و تجارت" ابلاغ کرد.