پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
روسیه، روز سه‌شنبه بعد از اقدام ترکیه در ساقط کردن دو فروند جنگنده سوخو 24 این کشور در خاک سوریه، ناوشکن موشک‌انداز خود را عازم آب‌های نزدیک استان «لاذقیه» در سوریه کرد.
شرکت بهین کارا سریر شرکتی فنی و مهندسی می­باشدکه با هدف فعالیت در صنعت دریایی در سال 1393 تاسیس شده است و عضو انجمن مهندسی دریایی ایران می­باشد
اردوی یک روزه علمی و آموزشی بازدید از منطقه ویژه اقتصادي انرژي پارس ( عسلویه )در دو گروه دختران و پسران دانش آموز برای برگزیدگان نخستین جشنواره دانش آموزی دریا به همت شرکت نفت و گاز پارس برگزار شد.
فرمانده مرکز آموزش تکاوری نداجا:
امیر دریادار علیرضا بیاتی می‌گوید کشورهایی نظیر چین از ما درخواست کرده‌اند که به آنها آموزش دهیم که چگونه کشتی خود را از چنگ دزدان دریایی نجات بدهند.
طی حکمی از سوی دکتر مسعود صدری‌نسب رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، معاون دانشجویی این دانشگاه منصوب شد.
مقامات کشور سومالی از ربوده شدن یک کشتی ماهیگیری ایرانی به دست دزدان دریایی خبر دادند.
اشکان بابا زاده، مدیر عامل شرکت مهندسی فراساحل یاس؛ پیشنهاد کرد: « به اقتضای شرایط نوین جهانی ، دوره حصر دانش و تکنولوژی سپری شده است و کشور های مختلف مسیر پیشرفت خود را در انتقال تجربیات بین یکدیگر و همپوشانی علمی و تکنولوژیکی یکدیگر می بینند از این رو، شرکت های داخلی فعال در این حوزه با تشکیل کمیته های مشترک علمی ، همچنین کار گروه های فنی و مهندسی باید به این امر مهم توجه نمایند»
کارگران صنایع دریایی ایران صدرا بوشهر، در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق معوقه خودمقابل دفتر پیمانکار تجمع کردند.
ادار جدید Solid-State نداجا در باند اس فعالیت و در فرکانس بین ۲ تا ۴ گیگا هرتز عمل می کند.
داده های جدید محققان حاکی از آن است که هوای اطراف نواحلی ساحلی مملو از نانوذرات خطرناک ناشی از ترافیک دریایی است.