تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۲۳۹۲
تعداد بازدید: ۶۶۸
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱
صبح امروز پروژه جایگاه سوخت و مجتمع خدماتی رفاهی ترنج با جاسم جادری استاندار هرمزگان در نخستین روز از هفته دولت افتتاح شد.
به گزارش مارین نیوز، این مجتمع با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال یکی از مجهزترین و مدرن‌ترین جایگاه‌های عرضه سوخت در هرمزگان و حتی کشور به‌شمار می‌رود که توسط شرکت بناگستر کرانه در شهر بندرعباس احداث شده است.
جاسم جادری استاندار هرمزگان در آیین افتتاح این پروژه اظهار داشت: بسیار خوشحالیم که بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری فعال است که نمونه بارز آن نیز همین جایگاه سوخت است.
جاسم جادری افزود: دولت تمام سعی خود را با هدف حمایت از این بخش به کار گرفته تا بخش خصوصی بتواند با پویایی بیشتری به راه خود ادامه داد.
وی با بیان اینکه بخش خصوصی با حساب و کتاب‌تر و بهینه‌تر کار و فعالیت می‌کند، ادامه داد: در همین راستا نیز تلاش خود را به کار گرفته‌ایم که شرایط را برای فعالیت این بخش تسهیل و فراهم کنیم.
جادری به ظرفیت بانکرینگ و فروش سوخت به کشتی‌های خارجی اشاره و افزود: کشور ما ظرفیت‌های بی‌نظیری در این حوزه دارد و این در حالی است که سهم ما از این بازار بسیار کم و ناچیز است.
استاندار هرمزگان با اشاره به ارتباط مجتمع ترنج با سوخت‌رسانی بانکرینگ، گفت: در صورت راه‌‌اندازی ترمینال سوختی بناگستر در بندر خلیج فارس سهم ما از بازار بانکرینگ منطقه 10 درصد افزایش می‌یابد.

منبع : فارس 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: