تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۲۹۴۴
تعداد بازدید: ۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی : نظارت کامل بر روند برگزاری مزایده ها برای جلوگیری از برنده شدن شرکتی با رانت و لابی ضروری است.
به گزارش مارین نیوز، شهرام کوسه غراوی در گفت وگو خانه ملت، با اشاره به برخی زمزمه ها مبنی بر بروز تخلف در برگزاری مزایده از سوی برخی شرکت های دولتی، گفت: مجلس به هر نوع تخلفی حساس بوده و به موقع برخوردهای قاطع با متخلفان خواهد داشت.
نماینده مردم مینودشتو کلاله در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه اجرای قانون در برگزاری مزایده ها ضروری است، افزود: اینکه شرکتی از قبل برگزاری مزایده با رانت برنده این رقابت باشد، تخلف است.
وی با بیان اینکه برگزاری مزایده برای انتخاب شرکت برتر در رقابت است، تصریح کرد: اینکه شرکتی با باندبازی شرایط مزایده را داشته باشد یعنی نقض قانون که مجلس از کنار آن به راحتی نخواهد گذشت.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه برگزاری رقابت سالم در مزایده ها امری لازم است، گفت: شرکت های حاضر در مزایده باید توانمندی های خود را به عرصه نمایش بگذارند.
کوسه غراوی ادامه داد : نظارت کامل بر روند برگزاری مزایده ها برای جلوگیری از برنده شدن شرکتی با رانت و لابی ضروری است.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورت لزوم کمیسیون عمران مجلس به موضوع مزایده های مرتبط با این کمیسیون از حیث نظارتی ورود خواهد داشت./


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: