تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۴۳۷۴
تعداد بازدید: ۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
وزیر راه و شهرسازی طی حکمی مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، اعضای هیئت عامل و معاونان سازمان را منصوب کرد.
به گزارش مارین نیوز، وزیر راه و شهرسازی (دوشنبه، 20 شهریور) طی حکمی محمد راستاد را به عنوان معاون وزیر و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی جایگزین محمد سعید نژاد کرد.
محمد سعید نژاد سال 92 جایگزین عطا اله صدر در سازمان بنادر شده بود و استعفای سال گذشته وی حاشیه های فراوانی را به همراه داشت.
سعید نژاد در پیامی ضمن تبریک به منتصبین، اعلام داشت : خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق داد تا قریب به چهار سال در سازمان بنادر و دریانوردی یکی از سازمانهای بنیادین اقتصاد ایران خدمت کنم و امروز تقدیر بر آن شد تا این سکان در اختیار یکی از افراد با تجربه این سازمان قرار گیرد. در طی این مدت با یاری خداوند متعال و همکاری شما عزیزان توفیقاتی بدست آمد که بابت آنها خداوند بزرگ را شاکرم و از شما نیز صمیمانه تشکر می کنم. اگر در طول خدمت مدیریت و همکاری با شما کوتاهی یا قصوری از من سرزده است از خداوند متعال طلب عفو و بخشش دارم. 
همچنین عباس آخوندی طی احکامی جداگانه اعضای هیئت عامل و معاونان امور دریایی، مهندسی و توسعه امور زیربنایی و امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی کشور را به مدت سه سال منصوب کرد.
بر این اساس آخوندی هادی حق‌شناس را به عنوان عضو هیات عامل و معاون امور دریایی، محمدرضا الله یار را به عنوان عضو هیات‌عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و همچنین حجی محمدعلی حسن‌زاده‌ محمدی را به عنوان عضو هیات‌عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه به مدت سه سال، منصوب کرد.
یادآور می‌شود پیش از این، محمد راستاد معاون امور دریایی، نورالدین علی آبادی معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی و جلیل اسلامی معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی بودند.  


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: