تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۴۴۶۲
تعداد بازدید: ۲۹۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ایران از تصویب لایحه موافقتنامه تاسیس سالن حمل و نقل و گذر بین‌المللی ایران، افغانستان و هند با محوریت بندر چابهار خبر داد.
به گزارش مارین نیوز، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ایران از تصویب لایحه موافقتنامه تاسیس سالن حمل و نقل و گذر بین‌المللی ایران، افغانستان و هند خبر داد.
صدیف بدری گفت: مواد 16، 42، 43 و 44 قانون لایحه مالیات بر ارزش افزوده در جلسه بررسی و برای جمع‌بندی کارشناسی پیشنهادات و نظرات مختلف به کمیته تخصصی سپرده شد تا بعد از ویرایش برای جلسه بعدی کمیسیون آماده شود.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایسنا، افزود: این مواد مربوط به نحوه توزیع مالیات حاصله بین دولت و شهرداری‌ها و نحوه توزیع مالیات بین شهرداری‌های کشور است.
وی با اشاره به بررسی و تصویب لایحه موافقتنامه تاسیس سالن حمل، نقل و گذر بین‌المللی ایران، افغانستان و هند، گفت: کلیات و جزییات این موافقتنامه جهت توسعه همکاری‌ های دریایی بین سه کشور به تصویب کمیسیون رسید. بر اساس این موافقتنامه حمل و نقل کالا و مسافر از طرق دریا، آسمان و جاده با محوریت بندر چابهار که در این لایحه به عنوان کانون توسعه حمل و نقل بین سه کشور انتخاب شده است، منعقد خواهد شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: