تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۴۴۷۵
تعداد بازدید: ۳۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ گفت: معلق‌ کردن شناور در اسکله توسط کشتیرانی کار درستی نیست و می بایست به تعهدات خود در خارگ پایبند باشد، این نوع اقدامات شایسته مردم مقاوم خارگ نبوده و قطعأ مردم این وضعیت را فراموش نخواهند کرد.
به گزارش مارین نیوز، رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در گفتگو با مهر اظهار داشت: تردد اهالی خارگ از جزیره به سرزمین اصلی و بالعکس به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی اهالی جزیره مطرح است.
مهدی باقری افزود: بر اساس نامه معاون نظارت پیگیری و ارتباط مردمی ریاست جمهوری با پی‌نویس معاون اول ریاست جمهور، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران باید برای بهره‌گیری از یک فروند شناور تندرو ( کاتاماران) برای خط سیرهای دریایی خارگ اقدام کند.
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ تصریح کرد: شرکت کشتی‌رانی والفجر نسبت به مردم خارگ متعهد هست و بایستی به تعهداتش در این خصوص پایبند باشد.
وی افزود: معلق‌کردن تردد شناور توسط این شرکت  کار درستی نیست و این نوع اقدامات، شایسته مردم مقاوم خارگ نبوده و قطعأ مردم این وضعیت را فراموش نخواهند کرد.
باقری گفت: حمایت ١٢ساله شرکت نفت از شرکت والفجر قابل تقدیر است و اکنون با توجه به پرداخت سهم نفت برای خرید کشتی طبق مصوبه دولت، امکان انعقاد قرارداد برای نفت ممکن نیست؛ کما اینکه روزانه خرید بلیط کارکنان صنعت نفت از همین شناور صورت می‌گرفته است.
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ بیان داشت: والفجر می‌بایست تکلیف خود را برای ارائه خدمات یا خروج از خط مشخص کند و شناور را در اسکله معلق نگه ندارد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: