تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۴۵۵۸
تعداد بازدید: ۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
طی نشستی با حضور مدیران ارشد اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، راهکارهای مربوط به توسعه ناوگان و نوسازی شناورهای گردشگری دریایی در جزیره قشم مورد بررسی قرار گرفت و از شناور سازان دعوت بعمل آمد تا برای طراحی شناورهای تفریحی و تولید داخلی آن طرح های توجیهی خود را ارایه کنند.
به گزارش مارین نیوز، در این نشست، اله مراد عفیفی پور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، مهدی نوفرستی معاون امور دریایی این اداره کل و همچنین مرتضی آسیابانپور مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم حضور داشتند، مدیران تعاونی های گردشگری روستاهای هنگام، سهیلی، طبل، شیب دراز و گورزین به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.


تحول و توسعه ناوگان گردشگری جهت رونق و توسعه گردشگری دریایی، اعطای وام از وجوه اداره شده به منظور خرید شناورهای مدرن و مناسب گردشگری، رونق گردشگری با تحول در شناورها و اسکله ها از جمله موضوعاتی بود که مورد تأکید قرار گرفت.
همچنین از شناور سازان دعوت بعمل آمد تا برای طراحی شناورهای تفریحی و تولید داخلی آن طرح های توجیهی خود را ارایه کنند.
لازم به ذکر است، در بخش دیگری از این نشست، رفع مشکل و نوسازی شناورهای مسافری در مسیر قشم به بندر شهید حقانی بندرعباس و بندرگاه هرمز نیز مطرح و تصمیمات لازم در این مورد اتخاذ شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: