تازه های سایت
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۱۰۸
تعداد بازدید: ۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
رییس کمیته فرعی ۵ NCSR از مشارکت نمایندگان جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از کشورهای فعال در تهیه مدل کورس ۳,۱۴ قدردانی کرد.
به گزارش مارین نیوز به نقل از نمایندگی دایم جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین المللی دریانوردی آیمو، درخلال برگزاری پنجمین اجلاس کمیته فرعی تخصصی ناوبری، مخابرات و جستجو ونجات دریایی (۵ NCSR) که در مقر سازمان جهانی دریانوردی برگزار شد، رییس کمیته  فرعی  ۵ NCSR از مشارکت  نمایندگان ج.ا.ایران به عنوان یکی از کشورهای فعال در تهیه مدل کورس ۳,۱۴ با عنوان  SAR Mission Coordinator و تهیه اولین پیش نویس آن تشکر و از مشارکت محمد مهدوی گورابی نماینده  جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از course developer  ها قدردانی کرد.
لازم بذکر است، پیشنهاد مشارکت و تهیه مدل کورس مربوطه توسط نماینده سازمان بنادر در آیمو در خلال اجلاس قبلی کمیته مطرح شده بود که مورد موافقت دبیرخانه آیمو و کشورهای عضو واقع شد.

دعوت از نماینده سازمان بنادر در برگزاری جشن کنوانسیون موجد آیمو
علاوه بر این در مراسمی که در تاریخ ۶مارس ۲۰۱۸در مقر آیمو برگزار گردید از لوح یادمان هفتادمین سال تصویب کنوانسیون آیمو که موجب تاسیس سازمان بین المللی دریانوردی شد، رونمایی کردند. در این جشن ملکه انگلیس، الیزابت دوم نیز حضور داشت و از لوح یادبود هفتادمین سال تاسیس آیمو در حالی که دبیر کل آیمو کی تاک لیم نیز وی را همراهی می کرد، رونمایی کرد.
آیمو همچنین در این مراسم از نماینده سازمان بنادر و دریانوردی، ماندانا منصوریان بخاطر فعالیت های موثر وی در مباحث مرتبط با آیمو  و برخی معیارهای دیگر  در گروه "ایمنی و عامل انسانی"  که در حاشیه این جشن برگزار شد، دعوت  بعمل آورده بود که وی ضمن شرکت در آن گروه، دفتر یادبود هفتادمین سال تاسیس آیمو را نیز امضا کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: