تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۱۲۵
تعداد بازدید: ۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با تاکید بر توجه به ایجاد اسکله تفریحی در نقاط ساحلی گردشگرپذیر گفت: در راستای توسعه گردشگری دریایی اسکله تفریحی انگشتی در جفره بوشهر نصب می‌شود.
به گزارش مارین نیوز، سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر با اشاره به تشکیل کمیته گردشگری دریایی استان بوشهر اظهار داشت: این نهاد یکی از کمیته‌‌های یازده‎گانه ستاد اجرایی خدمات سفر است که  زمینه ایجاد زیرساخت‌های گردشگری دریایی در مناطق ساحلی استان بوشهر فراهم می‌کند.
نورالله اسعدی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی افزود: یکی از اهداف مهم مقاصد گردشگران به مناطق ساحلی استان بوشهر استفاده از ظرفیت دریا است که در این راستا نیاز به ایجاد ایستگاه‌های شناور تفریحی در اسکله‌های استان است.
وی با اشاره به توجه به ایجاد شناورهای تفریحی با استانداردهای لازم ایمنی و دریانوردی افزود: برای افزایش ایمنی شناورهای تفریحی موجود در استان بوشهر، ۶۰۰ جلیقه نجات تامین شده که به شناورهای تفریحی تحویل می‌شود.
اسعدی با تاکید بر توجه به ایجاد اسکله تفریحی در نقاط ساحلی گردشگر پذیر بیان کرد: در این راستا اسکله انگشتی که نقش مهمی در تامین زیرساخت‌‌های گردشگر دریایی دارد در نظر گرفته‌شده است.
وی افزود: اسکله‌های انگشتی که فلزی هستند می‌تواند در تامین زیرساخت‌های گردشگر دریایی و ایمنی تردد مسافران موثر باشد و برای پهلوگیری شناورهای تفریحی و رفت و آمد گردشگران از ایمنی بالایی برخوردار است.
سرپرست اداره کل بنادر و  دریانوردی استان بوشهر با اشاره به ایجاد همیار ناجی در بنادر پرتردد استان بوشهر تصریح کرد: برای افزایش ایمنی در گردشگری دریایی، قایق‌های همیار ناجی در دو بندر بوشهر و گناوه تهیه شده است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: