تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۲۲۸
تعداد بازدید: ۴۱۶
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
در نشستی که در ستاد نیروی دریایی جمهوری آذربایجان با حضور نمایندگان چهار کشور ساحلی دریای کاسپین برگزار شد، طرح و چگونگی برگزاری این مسابقات را بررسی شد.
به گزارش مارین نیوز به نقل از وزار ت دفاع جمهوری آذربایجان، نشست مقدماتی "مسابقات بین المللی نظامی جام دریا – 2018" کشورهای حاشیه کاسپین با حضور ایران در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان برگزار شد .
در این نشست نمایندگان چهار کشور ساحلی دریای کاسپین شامل ایران، جمهوری آذربایجان، روسیه و قزاقستان حضور داشتند.


در این نشست که در ستاد نیروی دریایی جمهوری آذربایجان برگزار شد، حاضران طرح و چگونگی برگزاری این مسابقات را بررسی کردند.
مسابقات بین المللی نظامی "جام دریا" در چارچوب "بازی های بین المللی نظامی -2018 روسیه" در آب های ساحلی جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد. 
حاضران در این نشست همچنین از برخی زیر ساخت های محل برگزاری مسابقات بین المللی در باکو بازدید کردند. 
مسابقات بین المللی نظامی "جام دریا-2017" نیز از اول تا 10 اوت (10 تا 19 مرداد ماه) سال گذشته با حضور 300 تن از پرسنل نیروی دریایی و 9 ناو به ظرفیت یک هزار تن از چهار کشور جمهوری آذربایجان، روسیه، قزاقستان و همچنین دو ناو "جوشن و پیکان" جمهوری اسلامی ایران در بندر باکو برگزار شد.
بر اساس نتایج اعلام شده در جلسه نهایی هیات داوران ناو "گ. – 124" نیروی دریایی جمهوری آذربایجان و نیز ناو موشک انداز "گراد اسوییاژسک" روسیه هر یک با کسب 246 امتیاز برنده مسابقات بین المللی سال گذشته شدند.
همچنین ناو موشک انداز "جوشن" جمهوری اسلامی ایران و ناو موشک انداز "ساری آرکا" قزاقستان به ترتیب با کسب 234 و 227 امتیاز در این مسابقات بین المللی دوم و سوم شدند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: