تازه های سایت
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۳۵۸
تعداد بازدید: ۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
سفر دریایی جدیدی در ماه آگوست سال ۲۰۱۹ از لندن شروع می شود و در صنعت گردشگری دریایی این سفر به طولانی ترین سفر دریایی که تا به امروز صورت گرفته است تبدیل خواهد شد.
به گزارش مارین نیوز، اگر تجربه سفرهای دریایی برایتان از رونق افتاده است، سفر دریایی جدیدی که در ماه آگوست سال ۲۰۱۹ از لندن شروع می شود می تواند شانس مجدد شما باشد اگر ۸ ماه وقت آزاد داشته باشید! کشتی وایکینگ نام این کروز جهانی است که در یک سفر ۲۵۴ روزه خارق العاده از ۶ قاره ، ۵۹ کشور و ۱۱۳ بندر مختلف گذر خواهد کرد و در ۲۲ بندر اقامت شبانه خواهد داشت. این سفر به طولانی ترین سفر دریایی که تا به امروز صورت گرفته است تبدیل خواهد شد.


این سفر دریایی شگفت انگیز و طولانی شامل گشت و گذار و بازدید از هر بندر خواهد بود تا مهمانهای آن بتوانند خود را در فرهنگ شهر های مختلف غرق کنند و از دیدن مناظر آنها لذت ببرند. اقامت شبانه در ۲۲ بندر به مهمان ها اجازه می دهد دقیق تر درون آن شهر ها کاوش کنند. برنامه فرهنگی کشتی وایکینگ در این سفر شامل سخنرانی های مختلف راجع به کشورهای متعددی که از آن می گذرد و انجام سرگرمی های بومی آن ها در کنار فرصت های یادگیری آنها است. گشت و گذار های اضافی هم در این برنامه وجود دارد تا با زندگی محلی و دنیای کار بیرون از کشورشان و همچنین نهادهای فرهنگی آن کشور ها بیشتر آشنا بشوند.
افرادی که در این سفر شرکت می کنند نیازی نیست تمام سفر را در وایکینگ سپری کنند، می توانند یکی از دو بخش کوتاه تر سفر را انتخاب کنند. میانه راه اضافه شده یا میانه راه از جمع مسافرین این سفر استثنایی جدا بشوند. انتخاب آن ها بین دو بخش است، بخش اول که World Treasures نام دارد سفری 127 روزه است که از مبدا لندن آغاز شده و به لس آنجلس ختم می شود. در این قسمت کشتی از 33 کشور و 61 بندر گذر می کند. بخش دوم که نامش World Wonders از مبدا لس آنجلس آغاز شده و به لندن ختم می شود و وایکینگ در این قسمت از 29 کشور و 55 بندر گذر می کند. تمامی مهمانان در هر بندر از یک تور ساحلی رایگان و در طول سفر از وای فای نامحدود رایگان بهره مند خواهند بود. مهمانان جهانی این سفر دریایی نیز برای رسیدن به لندن برای شروع سفر و برگشتن به خانه هایشان بلیط های کلاس تجاری هواپیما به علاوه تمام هزینه های رفت و آمد و خدمات را دریافت خواهند کرد.
قیمت این سفر دریایی فوق العاده از ۹۲۹۹۰ دلار به ازای هر نفر شروع می شود. قیمت پکیج World Treasures 47995 دلار و قیمت پکیج World Wonders 45995 دلار به ازای هر نفر است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: