تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۴۳۳
تعداد بازدید: ۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان از پذیرش ۱۲ واحد فناور در مرکز رشد این پارک فناوری خبر داد.
به گزارش مارین نیوز، مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان با اعلام این خبر گفت: ۱۲ واحد فن آور که شامل فناوری های دریایی هستند در مرکز رشد پارک فناوری استان هرمزگان پذیرش می‌ شوند.
پویان ادیبی با بیان اینکه حمایت از ایده‌ های فناورانه باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی می‌ شود، اضافه کرد: این واحدها در حوزه‌ های مکانیک، فناوری دریایی، فناوری اطلاعات، تبلیغات و پلیمر هستند که پس از داوری در شورای فناوری به تصویب نهایی رسید.
ادیبی تصریح کرد: سیاست کلی پارک علم و فناوری حمایت از ایده‌ های فناورانه و ایجاد کسب‌ و کار است و در این زمینه تلاش کرده‌ ایم تا از ایده‌ های نو که منجر به تولید محصول فناورانه می‌ شود حمایت کنیم.
وی اظهار کرد: با حمایت از ایده‌ های فناورانه و کمک به تجاری‌ سازی آن بازار این محصولات رونق می‌ گیرد که این امر سبب ایجاد اشتغال پایدار می‌ شود.
ادیبی خاطرنشان کرد: همچنین از خروج یازده واحد فناور از مرکز رشد با تصویب شورای فن آوری مرکز رشد پارک علم و فناوری خبر داد.
مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان خاطرنشان کرد: سه میلیارد و 680 میلیون ریال تسهیلات در اختیار 17 واحد فناور قرار می‌ گیرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: