تازه های سایت
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۴۸۹
تعداد بازدید: ۵۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر استراتژی این شرکت مبنی بر واگذاری تدریجی عملیات بهره ‌برداری به بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: شرکت‌ های خصوصی باید توان خود را در حوزه مدیریت یکپارچگی دارایی‌ های فیزیکی تقویت کنند.
به گزارش مارین نیوز، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت یکپارچگی دارایی ها در نفت و گاز ساحلی و فراساحلی با اشاره به رعایت نکات ایمنی در انجام کار، اظهار داشت: آسیب دیدگی تجهیزات صنعت نفت می تواند تولید و درآمد کشور را کاهش دهد.
علی کاردر با اشاره به اینکه صنعت نفت به دلیل قدمت و فرسودگی نیازمند رعایت نکات و مسائل ایمنی فراوانی است که باید در دستور کار متخصصان قرار گیرد، گفت: از طرف دیگر ماهیت صنعت نفت همواره با خطر عجین شده است، بنابراین باید نکات ایمنی در انجام کار رعایت شود.
به گفته کاردر واگذاری تدریجی عملیات بهره ‌برداری میدان‌ ها از جمله راهبردهای شرکت ملی نفت ایران است، به همین دلیل شرکت ‌های خصوصی فعال در این زمینه باید خود را در بخش مدیریت دارایی‌ های فیزیکی نیز تقویت کنند.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خاطرنشان نمود: امیدواریم فرهنگ‌ سازی خوبی انجام شود تا ضرورت اعمال مدیریت دارایی ‌های فیزیکی که مصداق این جمله یعنی پیشگیری بهتر از درمان است به تمام سطوح صنعت منتقل شود.
به گفته این مقام مسئول آسیب‌ دیدگی دارایی‌ های فیزیکی صنعت نفت که ارزش کلانی دارند، می ‌تواند به کاهش تولید مواجه شوند، بنابراین باید از آن جلوگیری کرد.
معاون وزیر نفت خاطرنشان نمود: شرکت ملی نفت ایران به عنوان کارفرما، به موضوع مدیریت یکپارچه دارایی‌ های فیزیکی توجه می ‌کند و انتظار دارد شرکت ‌های خصوصی نیز خود را در این حوزه تقویت کنند و آن را جدی بگیرند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: