تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۴۹۷
تعداد بازدید: ۷۵۸
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با اقدام به موقع ناجی ۸، عملیات امداد و نجات پنج خدمه موتور لنج باری، با موفقیت انجام شد.
به گزارش مارین نیوز، سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام اضطرار موتور لنج باری که در مسیر  دبی به  بوشهر در حال تردد بود با مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی دیر مبنی بر آبگرفتگی شدید شناور و احتمال غرق شدن، بلا فاصله و در کوتاه ترین زمان شناور  عملیاتی ناجی ۸ به موقعیت اعلام شده اعزام شد.
نورالله اسعدی افزود: با رسیدن ناجی ۸ به موقعیت اعلام شده و رویت شناور نیمه مغروق  به سرعت عملیات انتقال سرنشینان صورت گرفت و هرپنج خدمه لنج باری به  شناور ناجی ۸ منتقل شدند.
وی اضافه کرد: با توجه به حجم وسیع آبگرفتگی شناور و فرو رفتگی آن در آب،  انجام عملیات نجات موتور لنج حادثه دیده امکان پذیر نبود لذا شناور حادثه دیده در همان مکان غرق شد.
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ادامه داد: شناور ناجی ۸ پس از انجام عملیات، به موقعیت خود در اسکله بندر دیر بازگشت و نجات یافتگان را تحویل مسئولین مستقر بر روی اسکله کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: