تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۴۹۹
تعداد بازدید: ۷۵۹
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ضرورت توسعه صنعت لجستیک در کشور گفت: ظرفیت های سازمان اکو باید شناسایی شده و در توسعه کشور به کار گرفته شوند.
به گزارش مارین نیوز، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی در ششمین نشست کار گروه لجستیک کشور، با اشاره به ظرفیت سازمان همکاری‌ های اکو برای توسعه صنعت لجستیک کشور، اظهار داشت: این سازمان پتانسیل زیادی برای توسعه لجستیک دارد، اما  طی ۱۰ تا ۱۵ سال گذشته از پتانسیل اکو در کشور استفاده مناسبی نشده‌است.
مهرداد تقی‌ زاده به اهمیت این سازمان به عنوان تنها سازمان بین‌ المللی که دفتر آن در ایران مستقر است، اشاره نمود و افزود: در این سال‌ ها نه از سوی دولت، نه بخش خصوصی و نه دبیرخانه اکو اقدام مناسبی برای گسترش فعالیت این سازمان در ایران صورت نگرفته است.
وی ادامه داد: مشترکات ایران و اکو باید شناسایی شوند تا بتوان از ظرفیت ‌های این سازمان در کشور استفاده کرد.
تقی ‌زاده کارکرد مراکز لجستیک را تسهیل حمل و نقل، توزیع بار و تکمیل زنجیره تولید در کشور دانست و گفت: فردا اولین جلسه ستاد لجستیک با حضور وزیر راه و شهرسازی و باقی اعضا تشکیل خواهد شد.
گفتنی است، ششمین نشست کار گروه لجستیک کشور، روز سه شنبه، ۵ تیر ماه ۱۳۹۷ با حضور دبیر کل جدید سازمان اکو و کارشناسان این سازمان، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی، مسئولان وزارتخانه و نمایندگان مدهای مختلف حمل ‌و نقل در محل وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: