تازه های سایت
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۶۰۷
تعداد بازدید: ۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورایعالی صنایع دریایی گفت: با توجه به ظرفیت کشورمان در حوزه دریایی باید تصمیمات مهمی در این زمینه در جلسات شورای عالی صنایع دریایی اتخاذ شود.
به گزارش مارین نیوز، عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورایعالی صنایع دریایی با بیان اینکه اخیرا طی نامه‌ ای به رئیس‌ جمهور درخواست کردم دستور تشکیل دهمین جلسه این شورا را صادر کند، اظهار داشت: احتمالاً در روزهای آینده جلسه این شورا به ریاست معاون اول رئیس‌ جمهور تشکیلش شود.
سید مهدی مقدسی اضافه کرد: پیش از این نیز 2 بار با معاون اول رئیس‌ جمهور و همچنین در دو مرحله با وزیر صنعت و معدن و تجارت نیز مکاتباتی در این زمینه داشتم. البته وزیر صنعت نیز طی نامه کتبی از رئیس‌ جمهور درخواست داشته این شورا تشکیل جلسه دهد.
نماینده مردم اراک در مجلس تصریح کرد: با توجه به ظرفیت کشورمان در حوزه دریایی باید تصمیمات مهمی در این زمینه در جلسات شورایعالی صنایع دریایی اتخاذ شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید توجه ویژه‌ ای به اقتصاد دریا محور داشته باشیم، افزود: در همین راستا طرح تحول صنایع دریایی کشور از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین شده است.
عضو ناظر مجلس در شورایعالی صنایع دریایی اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که درخواست شده در دهمین نشست شورای عالی صنایع دریایی مطرح شود، این طرح است.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: