تازه های سایت
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۵۸۷۲
تعداد بازدید: ۷۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
لکسوس با معرفی اولین قایق پرسرعت خود در صدد است تا چهارمین پرچمدار این کمپانی سازنده خودروهای لوکس را در سال آینده راهی بازار کند.
به گزارش مارین نیوز، شرکت ژاپنی سازنده خودروهای لوکس این بار تصمیم گرفته به سراغ ساخت قایق‌های تندرو و قدرتمند برود.
قایق تندرو LY650 لکسوس با 20 متر طول و 6 متر عرض متوسط، دارای ظاهری قدرتمند، تیره و با انحناهای زیبا و برجستگی‌ هایی دلنشین است. هنگامی که از طرفین بدنه براق و متمایز این قایق تندرو را مشاهده می‌ کنید مطمئنا به یاد خودروهای لوکس لکسوس خواهید افتاد. قایق تندرو لکسوس با سه اتاق تخت خواب‌ دار مجلل در زیر عرشه خوابی آسوده را از شب هنگام تا زمان طلوع خورشید برای سرنشینان به ارمغان می‌ آورد.
قایق LY650 ظرفیت پذرش 15 سرنشین را دارد. دکوراسیون مدرن با ظروف لوکس، سنگ‌های مرمر کمیاب در کف اتاق‌ها و نیمکت‌های ساخته شده از عاج فیل این قایق را به مکانی رویایی برای سفر دریایی این 15 سرنشین تبدیل کرده است. علاوه بر ظاهر و طراحی زیبا قایق امکانات رفاهی مناسبی نیز از قبیل تلویزیونی بزرگ و سقف پانوراما برای تماشا آسمان در روز و شب از هر زاویه‌ ای برای سرگرم کردن سرنشینان تعبیه شده است.
مسئولین شرکت لکسوس اعلام کرده‌ اند این قایق تا نیمه دوم سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد و امیدوارند این قایق به وسیله‌ ای پرطرف‌ دار در سفرهای دریایی تبدیل شود.

در ادامه تصاویری از این قایق زیبا مشاهده می‌ کنید:

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: