تازه های سایت
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
کد خبر: ۳۸۳۸۷
تعداد بازدید: ۱۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰
نشریه بین المللی "International Journal of Maritime technology" که با هدف انتشار نتایج جدیدترین تحقیقات و پژوهش های انجام‌ شده در زمینه مهندسی دریا منتشر می شود مقاله می پذیرد.
به گزارش مارین نیوز، نشریه علمی - پژوهشی "International Journal of Maritime technology" با صاحب امتيازی انجمن مهندسی دریایی ایران به مقصود ایجاد ارتباط علمی بین متخصصان و محققان فعال در سطح بین المللی و داخل کشور ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد. کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور در جلسه مورخ 92/8/8 با اعطای درجه علمی- پژوهشی به مجله IJMT موافقت نمود و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پروانه انتشار این نشریه را در زمینه مکانیک و به زبان انگلیسی به نام انجمن مهندسی دریایی ایران در تاریخ 94/9/30 به شماره ثبت 76429 صادر کرد. 
این دو فصلنامه که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه گردیده با هدف انتشار نتایج جدیدترین تحقیقات و پژوهش های انجام‌ شده در زمینه مهندسی دریا منتشر می شود.  
اولین شماره این نشریه در سال 2013 چاپ گردیده و تاکنون طی 5 سال 10 شماره از این نشریه انتشار یافته که در هر شماره به طور متوسط 6 مقاله از اساتید و پژوهشگران داخل و خارج از کشور چاپ شده است. 
هیأت تحریریه این نشریه متشکل از برجسته ترین اساتید از دانشگاه های کشورهای ایران، لهستان، آمریکا، انگلستان و مالزی هستند و علاوه بر این مشاورین علمی از سایر کشورهای دنیا با این نشریه همکاری می کنند.  
نشریه IJMT در موضوعات تخصصی سازه و ساخت کشتی، طراحی و هیدرودینامیك کشتی، هیدرودینامیك سازه های ساحلی و فراساحلی، طراحی، تحلیل و استحکام سازه های ساحلی و فراساحلی، شرایط محیطی و زیست محیطی، طراحی، هیدرودینامیك و ساخت زیرسطحی، موتور اصلی، ماشین‌ آلات و سیستم‌ های الكتریكی مقاله می پذیرد. 
با توجه به اهمیت هم ‌افزایی و همچنین معرفی پژوهش‌ های انجام شده در این زمینه و دستاورد‌های آن به علاقه ‌مندان و ترویج آن، از همه‌ اساتید، پژوهشگران و دانشجویان رشته‌ های مرتبط دعوت می ‌شود جهت ارسال مطالب خود به این فصلنامه تخصصی اقدام نمایند. فصلنامه علمی پژوهشی ijmt از دریافت مقالات اساتید، صاحبنظران و دانشجویان استقبال می کند.  
جهت ارسال مقاله، دریافت و مشاهده نشریات و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وبگاه این نشریه www.ijmt.ir مراجعه فرمایید. 
ضمنا فایل مقالات منتشر شده در شماره های قبلی این نشریه روی سایت در دسترس می باشد.
شاپا نشریه: 
Print ISSN: 2345-6000 
Online ISSN: 2476-5333


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: