پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
لاک پشت های سبز دریایی با آغاز فصل تخمگذاری وارد سواحل مکران، محدوده آب های ساحلی لیپار چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان شدند.
لوله‌گذاری دریایی فاز 13 میدان گازی پارس جنوبی با بیش از 35 درصد پیشرفت درحال اجراست.
بخشدار ویژه خارگ از آغازسرویس دهی مجدد شرکت کشتیرانی والفجر برای تردد مردم جزیره خارگ خبر داد.
پس از آتش‌سوزی هفته گذشته در بندر دَیر و خسارت دیدن تعدادی از شناورهای صیادی، مسئولان استان تصمیم گرفتند برای امنیت بیشتر شناورهای باری و صیادی از یکدیگر تفکیک شوند.
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت از محیط زیست، از ایجاد شبکه منطقه ای ذخیره گاه زیست کره بین کشورهای حاشیه خزر در راستای پیوستن به ذخیره گاه زیست کره جهانی خبر داد.
مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران: طرح لوله‌گذاری دریایی فاز 13 میدان گازی پارس جنوبی با بیش از 35 درصد پیشرفت درحال اجراست.
پایان نامه ای در مقطع کارشناسی ارشد، رشته مهندسی دریا – گرایش معماری کشتی – هیدرومکانیک از دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر که به معرفی آن می پردازیم.
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: تولید یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن انواع آبزیان در برنامه ششم توسعه هدف گذاری شده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نهمین جلسه شورای عالی صنایع دریایی کشور گفت : ضرورت دارد که کارگروهی برای مشخص کردن سهم داخلی در ساخت شناورهای مختلف ظرف دو هفته تشکیل شود.
مدیرکل یونسکو : مانگروهای ساحلی از جمله اکوسیستم‌ های زمین هستند که بیش از همه مورد تهدید قرار گرفته ‌اند. آمار جدید بیانگر آن است که حدود 67 درصد از جنگل ‌های مانگرو تا امروز از بین رفته ‌اند و تقریباً همه مانگروهای حفاظت نشده نیز طی صد سال آتی از بین خواهند رفت.
نماینده تیم سورنا 2 مسابقات شناورهای هوشمند از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل : شرکت در یک چالش در سطح کشوری که روحیه رقابت سالم را در افراد پرورش می دهد و به ثمر نشاندن مطالعات تئوری و تبدیل آنها به یک سازه ی جذاب تاثیری شگرف و چشمگیر در فهم رشته ی تحصیلی را در آینده حرفه ای و تحصیلی دارد.
معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان : با معرفی متقاضیان پرورش ماهیان خاویاری در مزارع منفرد تا کنون 12 میلیارد ریال تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی کشور پرداخت شده است.