کد خبر: ۱۷۳۰۵
تعداد بازدید: ۲۳۹
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۰

تشکیل کارگروه راستی‌آزمایی آمار در شیلات

رییس سازمان شیلات ایران از تشکیل کارگروه راستی‌آزمایی آمار تولید و صادرات محصولات شیلاتی خبرداد و گفت: مأموریت این کارگروه بررسی پتانسیل‌های تولید محصولات شیلاتی در کشور برای ارائه تصویری مناسب و صادقانه از وضعیت این بخش است.

حسن صالحی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا اعلام کرد: در سازمان شیلات، گروهی تحت عنوان راستی‌آزمایی تشکیل شده تا پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های تولید انواع محصولات شیلاتی را از مبادی تولید در سراسر کشور بررسی کنند و نتایج آن را در اختیار بخش کشاورزی و مردم قرار دهند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی افزود: دولت تدبیر و امید دولت راستگویان است و مسلما اگر نتیجه بررسی‌ها این باشد که آماری که تاکنون از تولید محصولات شیلاتی ارائه شده نادرست است؛ این نتیجه به مردم اعلام می‌شود و تصویر واقع‌گرایانه و صادقانه از وضعیت تولید ارائه خواهد شد.

رییس سازمان شیلات ایران با بیان اینکه «آبزی‌پروران نگران نهاده‌های تولید نباشند»،‌ ادامه داد: همانگونه که وزیر جهاد کشاورزی همواره بر تأمین به موقع نهاده‌های تولید برای بهره‌برداران بخش کشاورزی تأکید دارد، سازمان شیلات همواره تلاش می‌کند تا هیچ یک از آبزی‌پروران نگرانی بابت تأمین به‏موقع نهاده‌های تولید نداشته باشند.

ارسال نظر