کد خبر: ۱۸۹۰۵
تعداد بازدید: ۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۰

آغاز بکار نوزدهمین نمایشگاه بین‏المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

نوزدهمین نمایشگاه بین‏المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز با حضور وزیر نفت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی از سفیران کشورها و نمایندگان رسانه‏های خارجی آغاز شد.

به گزارش مارین نیوز، نوزدهمین نمایشگاه بین‏المللی نفت با حضور ٣٣ کشور و با حضور٦٠٠ شرکت خارجی و ١٢٠٠ شرکت داخلی از امروز به مدت ٤ روز در محل دائمی نمایشگاه‏های بین‏المللی تهران برگزار می شود.

سفیران ١٨ کشور از جمله فرانسه، استرالیا، مالزی، سوئیس، چک و هند در مراسم افتتاحیه حضور دارند.

عمده شرکت‌های خارجی حاضر در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حوزه پیمانکاری، مهندسی مشاور، تولیدکنندگان تجهیزات، فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی، تولیدکنندگان فراورده‌های نفتی و سرمایه گذاری، فعالیت دارند.

فضای درخواست شده از سوی ٦٠٠ شرکت خارجی در این دوره از نمایشگاه صنعت نفت نسبت به دوره قبل ١٢٠ درصد رشد داشته، به طوری که دو هفته قبل از شروع این نمایشگاه دیگر هیچ فضایی برای واگذاری به شرکت‌کنندگان باقی نمانده است.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه بیش از ١٢٠٠ شرکت داخلی حضور دارند که دارای زیرگروههای تخصصی زیادی همچون، پیمانکاران عمومی، مهندسان مشاور، مراکز پژوهشی وآموزشی، خدماتی (فنی و بازرگانی)، بهینه‌سازی مصرف سوخت، پیمانکاران ساختمان و نصب، شرکت‌های فناوری، سازندگان تجهیزات و قطعات مرتبط با صنعت نفت و تولید‌کنندگان و صادرکنندگان فراورده‌های نفتی، پتروشیمی و شیمیایی است.

ارسال نظر