کد خبر: ۳۱۸۰۵
تعداد بازدید: ۷۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵

انجام تعمیرات اساسی در پایانه های نفتی

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت : ۱۰۰مورد تعمیرات اساسی در پایانه های نفتی با هدف تقویت زیرساخت های صادراتی کشور انجام شد.
به گزارش مارین نیوز، سید پیروز موسوی در حاشیه تعمیرات اساسی پایانه های نفتی خارگ در گفتگو با مهر از انجام بیش از ۱۰۰ مورد تعمیرات اساسی در پایانه های خارگ، عسلویه و نکا با هدف تقویت زیرساخت های صادراتی کشور خبر داد.
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران افزود : با توجه به شرایط پساتحریم و تلاش‌های صورت گرفته برای افزایش صادرات نفت کشور، آمادگی لازم در پایانه‌های نفتی ایران نیز ایجاد شده است.
موسوی از نوسازی و بهسازی تاسیسات پایانه‌های نفتی ایران به عنوان یک راهبرد اساسی در این راستا نام برد و گفت: با همت و تلاش شبانه روزی پرسنل زحمنکش و متعهد شرکت پایانه های نفتی ایران در بخش هایی مختلف فنی و مهندسی و عملیات، بزرگترین تعمیرات اساسی با موفقیت انجام شده است.
وی از ۵۱ مورد تعمیرات اساسی در پایانه های نفتی خارگ، ۴۲ مورد در عسلویه و ۱۵ مورد تعمیرات اساسی در شمال کشور در هفته های اخیر خبر داد.
موسوی گفت: در هفته های اخیر برای اصلاح و نصب تجهیزات و قطعات جدید در پایانه نفتی خارگ ۴۶۰ مورد، در شمال ۱۰۴ مورد و در عسلویه ۲۰۵ مورد ، فعالیت تخصصی انجام شده است.
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به ایجاد آمادگی لازم برای افزایش تولید و صادرات نفت خام، گفت: پروژه‌های متعدد نوسازی، بهسازی و تعمیرات اساسی تأسیسات و زیرساخت‌ها انجام شده است.


ارسال نظر