کد خبر: ۳۴۶۲۹
تعداد بازدید: ۱۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹

همکاری ایدرو و گاز پروم در حوزه نفت، گاز و انرژی

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با شرکت گازپروم تفاهم نامه همکاری در حوزه نفت، گاز و انرژی امضا کرد.
به گزارش مارین نیوز، این تفاهم نامه همکاری را منصور معظمی رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و ویتالی مارکلف مدیرعامل  گاز پروم امضا کردند. 
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت در مراسم امضا این تفاهم نامه تاکید کرد: امضا این تفاهم نامه   فرصتی برای همکاری های توسعه ای فی مابین در زمینه نفت، گاز و انرژی است. 


منصور معظمی با اشاره به سابقه ۵۰ ساله توسعه ای ایدرو در زمینه صنعت و همچنین حوزه نفت و گاز به ویژه اجرای پروژه های مختلف در پارس جنوبی گفت: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران آمادگی کامل  برای همکاری با گازپروم دارد. 
مدیر عامل ایدرو تصریح کرد: در صورت اجرایی شدن  توافق ها، این امر می تواند تحولات زیادی را در این خصوص هم برای شما و هم  برای ما و هم این منطقه  بدنبال داشته باشد. 
وی افزود: امضا این تفاهم نامه به شرکت گاز پروم کمک خواهد کرد که بتواند از فرصت های صنعتی ایران استفاده کند. 
رئیس هیئت عامل ایدرو با اشاره به تعاملات دو کشور در دو حوزه صنعت ریلی و هوایی گفت: موفقیت های خوبی در حوزه صنعت ریلی و راه آهن داشته ایم و در بخش هوایی نیز در حال بررسی و بحث و گفتگو هستیم. 
در ادامه ویتالی مارکلوف مدیر عامل گاز پروم با اشاره به فعالیت های این شرکت در حوزه های گوناگون گفت: در ۲۶ کشور دنیا فعالیت داریم و پروژه های مختلف در حوزه نفت، گاز و انرژی داشته ایم و در صدد هستیم در ایران هم فعالیت وسیعی در این زمینه از مرحله ای ابتدایی تا زنجیره تکامل را خواستاریم. 


ارسال نظر