کد خبر: ۳۴۶۵۱
تعداد بازدید: ۱۲۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰

آغاز دوره آموزشی طراحی بنادر با همکاری دانشگاه دلف هلند

نخستین دوره آموزشی طراحی بنادر با همت سازمان بنادر و دریانوردی و همکاری دانشگاه دلف هلند و دانشگاه امیرکبیر، امروز در دانشکده مهندسی صنایع و مدیریت دانشگاه امیرکبیر آغاز شد.
به گزارش مارین نیوز، در راستای تفاهم‌نامه منعقد شده فی‌مابین سازمان بنادر و دریانوردی و دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همکاری دانشگاه دلف هلند، به‌منظور ارتقاء سطح دانش تخصصی و افزایش مهارت‌های شغلی فعالان حوزه مهندسی بنادر، دوره آموزشی طراحی بنادر، (port planning) از روز شنبه مورخ ۲۰ لغایت ۲۴ آبان سال جاری در محل دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌گردد.
این دوره آموزشی که یکی از ۴ دوره آموزشی پیش‌بینی شده در قالب برنامه‌های آموزش تخصصی کوتاه‌مدت معاونت مهندسی و توسعه امور زیربنایی است با حضور اساتید برجسته‌ای از دانشگاه دلف هلند و ۳۰ نفر از کارشناسان منتخب ادارات کل بنادر استان‌ها و مهندسین مشاور فعال در عرصه مهندسی دریایی به مدت ٥ روز و به‌صورت صبح و عصر برگزار می شود.
گفتنی است، بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده ۳ دوره آموزشی مهندسی بنادر، مهندسی سواحل و مدیریت سواحل نیز در قالب برنامه مذکور تا پایان سال جاری و با همکاری دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر و دلف هلند برگزار خواهد گردید.ارسال نظر