کد خبر: ۳۵۹۶۲
تعداد بازدید: ۲۹۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷

تعیین‌ تکلیف شرکت‌ های وابسته به صندوق پس‌ انداز و بازنشستگی سازمان بنادر

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تعیین ‌تکلیف شرکت ‌های وابسته به صندوق پس ‌انداز و بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی و شفاف ‌سازی فعالیت‌ های اقتصادی و مالی آن از مهمترین مأموریت ‌های رئیس جدید صندوق بازنشستگی سازمان است و این مجموعه انتظاراتی است که ما داریم.
به گزارش مارین نیوز، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم تکریم و معارفه "رئیس صندوق بازنشستگی "این سازمان بر جایگاه و اهمیت صندوق بازنشستگی در راستای ارتقاء معیشت، رفاه، درمان و سایر مطالبات بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی تأکید کرد و خواستار تحول جدی در این حوزه ها شد.
محمد راستاد تعیین ‌تکلیف شرکت ‌های وابسته به صندوق پس ‌انداز و بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی و شفاف ‌سازی فعالیت‌ های اقتصادی و مالی آن را از مهمترین مأموریت‌ های رئیس جدید این صندوق عنوان کرد و افزود: تاکنون فعالیت شرکت‌ های وابسته و خروجی آنها مناسب و قابل قبول نبوده و با این روند صندوق همه ساله به کمک مالی سازمان نیاز بیشتری پیدا کرده است و این مسیر باید تغییر کند.
وی با تأکید بر تقویت بنیه مالی صندوق بازنشستگی سازمان بنادر، خواستار اتخاذ روش های جدید و رویکردهای متفاوت با بهره‌گیری از تجربیات مدیران گذشته صندوق شد و بر فعالیت پایدار اقتصادی صندوق با ریسک کم و ارزش افزوده مناسب در فعالیت ‌های دریایی و بندری شد.
راستاد با تشکر و تقدیر از خدمات و تلاش‌ های جواد جهاندار مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی که همزمان مسئولیت سرپرستی صندوق بازنشستگی سازمان را عهده دار بود، خواستار تداوم و شتاب بیشتر در فعالیت های صندوق در تعامل شایسته و مناسب ابراهیم کریمی قهرودی رییس جدید صندوق با شورای صندوق و اعضای هیأت‌ مدیره کانون بازنشستگان شد و بر حفظ شأن و کرامت بازنشستگان و همچنین تأمین نیازمندی‌ های آنان در حوزه های مختلف تأکید کرد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از رئیس جدید صندوق بازنشستگی سازمان خواست تقویت روحیه و نشاط بازنشستگان را با اجرای برنامه‌های فرهنگی، تفریحی، ورزشی و مناسبتی را در دستور کار قرار دهد.


بنابر گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، منصور آرامی، عضو هیأت‌ عامل و معاون برنامه‌ ریزی و توسعه منابع و هادی حق‌ شناس عضو هیأت‌عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی که عضو شورای صندوق بازنشستگی این سازمان نیز هستند، در این مراسم در سخنان کوتاهی از تلاش ‌های جواد جهاندار در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کردند و خواستار ارتقاء سطح رفاه بازنشستگان و پاسخگویی مناسب به مطالبات آنان در دوره جدید شدند.

در این مراسم جواد جهاندار گزارشی از فعالیت ‌های خود در طول تصدی مسئولیت سرپرستی صندوق بازنشستگی ارائه کرد و شفاف ‌سازی فعالیت ‌های شرکت ‌ها و تعیین ‌تکلیف روند واگذاری آنها، ارتقاء معیشت، اعطای تسهیلات مختلف از جمله تسهیلات همطرازی بازنشستگان را از مهمترین اقدامات خود در طول تصدی این مسئولیت عنوان کرد.

ابراهیم کریمی ‌قهرودی رئیس جدید صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی نیز در این مراسم با مرور اهداف و مأموریت‌ های صندوق، خواستار تداوم حمایت مدیرعامل و اعضای هیأت عامل سازمان از صندوق شد و اعلام کرد: تمام تلاش خود را برای شفاف ‌سازی فعالیت ‌ها و ارائه خدمات فرهنگی، ورزشی، رفاهی، تفریحی و درمانی به بازنشستگان با ارائه خدمات الکترونیک و آنلاین به آنان به کار خواهد گرفت.

گفتنی است، ابراهیم کریمی قهرودی دانشجوی دکترای مدیریت راهبری فناوری اطلاعات است و دارای تجربه مدیریتی متعدد در سازمان بنادر و دریانوردی است که مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) و مدیرکل مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE  از آخرین مسئولیت ‌های وی در سازمان بنادر و دریانوردی است.


ارسال نظر