کد خبر: ۳۶۸۲۵
تعداد بازدید: ۱۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

موافقت کمیته صدور مجوز سازمان بنادر با ساخت و بهره برداری از ۷ سازه دریایی

کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تمدید و صدور موافقت اولیه، مجوزساخت و مجوز بهره برداری برای ۷سازه دریایی موافقت کرد.
به گزارش مارین نیوز، مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام این خبر، گفت: با بررسی انجام شده در کمیته صدور مجوز سازه های دریایی، این کمیته با احداث نصب خطوط لوله آبگیر و آبریز در استان سیستان و بلوچستان و احداث اسکله تفریحی در استان بوشهر موافقت کرد.
به گفته حمید خلیلی، تمدید مجوز ساخت اسکله اختصاصی در استان بوشهر، صدور مجوز بهره برداری زیر سازه مشعل های فاز ۱۹ و نصب خطوط لوله در استان بوشهر، مجوز بهره برداری اسکله صادراتی در استان بوشهر، صدور مجوز بهره برداری بندر چارک در استان هرمزگان و صدور مجوز ساخت کارگاه ساخت و تعمیر شناور در استان هرمزگان از دیگر اقدمات کمیته صدور مجوز سازه های دریایی محسوب می شود.
لازم به یادآوری است، بر اساس بند ۲۲ ماده ۳ آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال ۱۳۴۸ مجلسین و الحاقیه تبصره مصوب سال ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی این سازمان موظف است از ساخت و ساز و یا بهره برداری از تأسیسات و تجهیزات دریایی فاقد مجوز از طریق مراجع ذیصلاح قانونی جلوگیری کند./

ارسال نظر