کد خبر: ۳۱۰۷۶
تعداد بازدید: ۱۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱

برخورد توهین آمیز با شناور تجاری ایران توسط گارد ساحلی امارات

چند روز پیش یک فروند شناور لنج تجاری ایرانی که از بندرلنگه حرکت کرده بود در حوالی بندر حمریه دبی توسط گارد ساحلی امارات متوقف و بازرسی می‌شود.
چند روز پیش یک فروند شناور لنج تجاری ایرانی که از بندرلنگه حرکت کرده بود در حوالی بندر حمریه دبی توسط گارد ساحلی امارات متوقف و بازرسی می‌شود.
به گزارش مارین نیوز، چند روز پیش یک فروند شناور لنج تجاری ایرانی  که از بندرلنگه حرکت کرده بود در حوالی بندر حمریه دبی توسط گارد ساحلی امارات متوقف و بازرسی می‌شود.
گارد ساحلی امارات شناور مذکور را به جزیره مصنوعی در حوالی بندر راشد دبی منتقل و درآنجا نیز دوباره  اقدام به بازرسی از شناور مذکور می کند .
ناخدای لنج ایرانی به بازرس اعتراض می کند ولی بازرس اماراتی به وی می گوید :”شما حق اعتراض ندارید، زیرا مواد مخدر و قرص های روانگردان به کشورهای عربی منتقل می کنید .”
این گونه حرکات ناشایست از سوی مامورین گارد ساحلی و گمرک بنادر امارات مسبوق به سابقه بوده و با توجه به تنشهای بوجود آمده در منطقه ، اخیرا اینگونه رفتارها هم شدت گرفته است .

منبع : دانا   


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۵
0
0
اینگونه توهین ها توسط این کشورهای مینیاتوری دیگر عادی شده نمونه دیگر این توهین عدم اجازه ورود پرسنل ایرانی به داخل شهر های امارات است بخصوص زمانی که کشتیها برای تعمیرات به آنجا میروند متاسفانه هیچ کس هم از شرکتهای کشتیرانی مثل نفتکش که تمام کشتیهایش را برای تعمیرات آنجا میفرستد پیگیر این بیعدالتی از طرف دولت امارات نیست.
ارسال نظر