کد خبر: ۳۵۹۷۰
تعداد بازدید: ۲۳۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵

وزیر سابق اقتصاد مدیر عامل شرکت ملی نفت شد

وزیر نفت در حکمی، مسعود کرباسیان وزیر سابق اقتصاد را برای مدت ۲ سال به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت منصوب کرد.
به گزارش مارین نیوز از روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، متن حکم بیژن زنگنه خطاب به مسعود کرباسیان به شرح زیر است:
"با توجه به این‌که در اجرای ماده ۵۰ قانون اساسنامه شرکت ملی نفت ایران، اعضای هیئت مدیره این شرکت، جنابعالی را برای تصدی مدیریت عامل این شرکت پیشنهاد کرده‎اند، لذا با توجه به تعهد، تجارب و سوابق درخشان مدیریتی جنابعالی در سطوح عالی اجرایی و اقتصادی، بدینوسیله با استعانت از خداوند قادر متعال، به استناد اختیارات ناشی از ماده یادشده از اساسنامه شرکت و همچنین مجوز دریافتی، جنابعالی را برای مدت ۲ سال به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت منصوب می‎کنم.
انتظار بر این است که در تعامل سازنده با هیئت مدیره محترم شرکت و با جلب مشارکت همکاران محترم شرکت، با اتکال به ذات اقدس الهی، در اجرای طرح‎ها و انجام فعالیت‎های بسیار مهمی که برعهده این شرکت به ویژه در شرایط تحریم‎های ظالمانه قرار دارد، موفق باشید." 

وزیر نفت همچنین در پیامی، از خدمات و تلاش ‎های علی کاردر در صنعت نفت قدردانی کرد. 


متن پیام بیژن زنگنه به علی کاردر بدین شرح است:
"اکنون که در اجرای قانون جدید ممنوعیت خدمت بازنشستگان در دستگاه ‎های دولتی، ادامه خدمت و همکاری تمام‎ وقت جنابعالی با شرکت ملی نفت ایران خاتمه می‎ یابد، وظیفه خود می ‎دانم که از خدمات ارزشمند و موفق جنابعالی در مدتی قریب سی سال در صنعت نفت، به ویژه در مدت عهده‎ داری مدیریت عامل شرکت ملی نفت ایران صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.
تامین منابع مالی برای طرح های توسعه غرب کارون و پارس جنوبی و ادامه موفقیت‎ آمیز توسعه آنها، نهایی شدن مدل جدید قراردادهای نفتی برای توسعه میادین هیدروکربوری و پیگیری مجدانه برای عقد قراردادها و به سرانجام رساندن قراردادهای جمع آوری گازهای همراه نفت، از یادگارهای دوران مدیریت موفق جنابعالی در صنعت نفت ایران می‌باشد.
روحیه جنگنده و مقاوم شما در برابر مشکلات، به ویژه فشارهای ناشی از تحریم‎ های ظالمانه اخیر، برای همه ما درس آموز بود. اینجانب خود را مدیون صداقت، سخت‌ کوشی و تلاش بی‌ ادعای جنابعالی برای اعتلای صنعت نفت ایران می ‎دانم.
قطعا صنعت نفت در آینده نیز از تجارب گرانقدر جنابعالی بهره خواهد گرفت.
از خداوند قادر متعال برای جنابعالی و خانواده محترم سلامتی، بهروزی و ادامه توفیقات مسئلت دارم." 

گفتنی است، زنگنه پیش از این نیز در حکمی، مسعود کرباسیان را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران به مدت چهار سال منصوب کرده بود.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۹
0
0
چرا از مدیران جوان و متخصص استفاده نمیکنند و صرفا" دنبال افراد اسم و رسم دار هستند اگر ایشان مدیر خوبی بودند که در همان پست وزارت ابقا میشدند !!
متاسفانه ....
ارسال نظر