پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
مدیر مرکز رشد واحد های فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اشاره به برگزاری جشنواره ایتاپ (ایده تا پدیده) در 9 اسفند 1395، گفت : هدف از این جشنواره طرح ایده های نو در زمینه های مختلف همچنین آشنایی عموم با نهادهای حمایت کننده از این ایده ها از جمله پارک علوم و فناوری و مرکز رشد است.
طرح جامع مطالعاتی دریای مازندران با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی و همکاری اعضای شبکه ملی ناوگان تحقیقات دریایی درسال 96 برگزار خواهد شد.
نشست دوجانبه ای میان دانشجویان و اساتید دانشکده علوم دریایی دانشگاه بصره و دانشجویان و اساتید علوم فنون دریایی خرمشهر در خرمشهر برگزار شد.
رمانی تازه از مریم بصیری با عنوان «فانوس دریایی» از سوی نشر آرما با محوریت شهدای نیروی دریایی ارتش منتشر شد.
مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر از برگزاری اولین جشنواره ایتاپ (ایده تا پدیده) 19 اسفندماه در این مرکز خبر داد و گفت: علاقه مندان تا پنجم اسفند ماه فرصت دارند که ایده‌های خود را در سامانه اینترنتی جشنواره ثبت کنند.
رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر : همایش ملی توسعه پایدار دریا محور با هدف بهره گیری از ظرفیت علمی کشور و دستیابی به یافته های پژوهشی جدید به منظور توسعه استفاده بهینه و مهندسی دریا به مدت دو روز برگزار شده است.
به منظور برنامه ریزی و تصمیم گیری در جهت توسعه فناوری های اولویت دار، شناسنامه محورهای فناوری با همکاری اساتید دانشگاهی تهیه می‌شود.
نخستین نرم افزار تخصصی نظارت بر آبهای ساحلی كشور و مدیریت عملیاتها از جمله مقابله با الودگی نفتی و نجات جان انسانها در دریا با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طراحی و ساخته شد.
محققان دانشگاه جامع علمی کاربردی موفق به طراحی و ساخت ربات بازرسی فیبرهای دریایی با نام «سنجشگر خلیج‌فارس» شدند.
با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی شریف با دانشگاه جهانی دریانوردی و سازمان بنادر و دریانوردی ایران علاوه بر برگزاری دوره‌های مشترک در زمینه‌های مربوط بر توسعه تخصصی حوزه‌های دریایی و دریانوردی تاکید شد.
مارین نیوز در بخش معرفی کتاب، "حقوق بین‌الملل دریاها با نگاهی به مسائل ایران" به ترجمه و تألیف دکتر علیرضا ابراهیم‌گل عضو هیأت علمی و استاد یار دانشگاه تهران و حسن خسروشاهی دانشجوی دکتری همین دانشگاه که توسط انتشارات خرسندی در سال 94 به چاپ رسیده است را به شما معرفی می نماید.
وزیر ورزش و جوانان گفت : توسعه ورزش‌های آبی در استان بوشهر و تکمیل طرح‌های نیمه تمام در دستور کار است.
مدیر مرکز رشد دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر از موفقیت هشت شرکت برای اخذ مجوز ثبت شرکت در گروه شرکت های دانش بنیان خبر داد.
مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری نوشهر گفت : نوشهر دارای ایده های فناورانه زیادی در حوزه دریا است که باید تقویت شود.