۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴: ۴۷: ۲۰
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
بخش ایده‌ بازار دانش‌ آموزی چهارمین رویداد ملی کارآفرینی، نوآوری و صنایع خلاق دریامحور ۱۱ و ۱۲ بهمن در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار می‌ شود.
با حضور معاون، علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری ۱۰ محصول فناورانه حوزه صنایع دریایی در خانه نوآوری و فناوری ایران رونمایی شد.
نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای وظایف قانونی و عملیاتی و با حمایت سازمان ها و نهادهای دریا محور نخستین همایش ملی تمدن دریایی – مسیر پیشرفت را 21 و 22 دی ماه در بندر کنارک برگزار می نماید.
چهارمین رویداد ملی کارآفرینی، نوآوری ها و صنایع خلاق دریامحور با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌ بنیان ریاست جمهوری اسفندماه امسال برگزار می ‌شود.
اولین دوره جشنواره ایده های فناورانه در حوزه منابع طبیعی و علوم دریایی به همت مرکز رشد پردیس نور دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
هیأتی از دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ با هدف آغاز و گسترش همکاری های مشترک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند.
صاحبان مقاله ‌های برتر اولین همایش بین ‌المللی علوم دریایی با رویکرد نوآوری در اکوسیستم ‌های آبی با تکیه بر اقتصاد دریاپایه، همزمان با اختتامیه این همایش در دانشگاه هرمزگان معرفی و تقدیر شدند.
فراخوان شناسایی عامل توسعه زیرزنجیره ‌های ارزش آبزی ‌پروری و اقتصاد دریا با تاکید برجنبه ‌های فناورانه منتشر شد.
اولین همایش بین ‌المللی علوم دریایی با رویکرد نوآوری در اکوسیستم ‌های آبی با تکیه بر اقتصاد دریاپایه، ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۱ توسط پژوهشکده علوم دریایی دانشگاه تهران، به میزبانی دانشگاه هرمزگان برگزار می ‌شود.
6 سخنرانی و 4 کارگاه آموزشی و چندین برنامه جانبی دیگر از 19 آذر 1401 در غرفه پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی مستقر در بیست و سومین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در محل ‏دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.‏
چهارمین همایش ملی توسعه سواحل مکران؛ با محوریت حکمرانی و تأکید بر دیپلماسی و اقتصاد دریامحور اسفندماه ۱۴۰۱ برگزار می ‌شود.
"چهارمین رویداد ملی کارآفرینی، نوآوری‌ ها و صنایع خلاق دریامحور" اسفندماه سال جاری در بوشهر برگزار می‌شود.
پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری «اولین رویداد ملی ایده پردازی در حوزه علوم و مهندسی اقیانوسی-جوی» را برگزار می‌ نماید.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اشاره به اولویت ‌های پژوهشی این دانشگاه از رایزنی با سازمان ‌ها و صنایع مرتبط در حوزه ‌های تخصصی دریایی و دریانوردی خبر داد.