۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹: ۳۷: ۳۷
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
طبق اعلام جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، مبلغ تخلف نفتی در پرونده بخش بانکرینگ استان بوشهر ۵۲ میلیارد ریال برآورد شده است.
مرکز روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی وزارت صمت به ارائه توضیحاتی درباره چگونگی عضویت مجتبی خسروتاج معاون وزیر صنعت در هیات مدیره کشتیرانی پرداخت.
ورود به بازارهایی همچون بانکرینگ سوخت و خدمات مرتبط با آن با افزایش تنوع مبادی وارداتی ارز به ایران، میزان تاثیرگذاری تحریم ‌های بانکی و ارزی علیه کشورمان را به شدت کاهش می دهد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس جزییات اختلاس در بانکرینگ بوشهر را تشریح و نسبت به عملکرد برخی رسانه ها در انعکاس اخبار غیر واقعی انتقاد کرد.
انجمن بانکرینگ در واکنش به خبر اختلاس در بانکرینگ شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه بوشهر گفت: این اختلاس ربطی به این شرکت ندارد.
کشتی اقیانوس پیمای سانی در مسیر دریایی بندر شهید باهنر بندرعباس- شارجه امارات به منظور تنوع بخشی و افزایش کیفیت خدمات مسافری بر اساس استانداردهای بین المللی فعالیت رسمی را آغاز کرد.
مسئول فروش فرآورده های نفتی به کشتی ‌ها در منطقه بوشهر با اختلاس چند ده میلیارد تومانی از کشور متواری شد.
کارشناسی ارشد کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران: ارتباط تنگاتنگ جوامع بشری و رویكرد آن‌ ها به اقتصاد دریا به‌ عنوان مقوله‌ ای جداناپذیر از زندگی جوامع انسانی نمایان شده است.
فعالان حمل و نقل دریایی استان بوشهر معتقدند که افزایش قیمت سوخت، شناورهای سفاری (تجاری) فعال در این استان را زمین گیر کرده و بخش قابل توجهی از فعالان این بخش بیکار و خانه نشین شده اند.
یک مقام مسئول با بیان اینکه عدم اطلاع رسانی، افزایش قیمت و تاخیر در تخصیص سوخت شناورها موجب ضرر سنگینی شده است، گفت: قیمت سوخت تحویلی به شناورها، ۱۰۰درصد افزایش یافت.
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی راهکارهای سازمان کشتیرانی در زمان تحریم برای مقابله با مسائل پیش‌رو در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
شرکت‌ های ایرانی اعلام کرده اند که خودشان از این پس بیمه نفت ‌کش‌ ها را انجام خواهند داد، کاری که بدون اتصال سیستم بانکی ایران به بانک های بین المللی تا حدودی دشوار به نظر می‌رسد.
استاندار هرمزگان در آغاز فعالیت آزمایشی کشتی اقیانوس پیمای مسافربری «سانی» با تاکید بر اهمیت توسعه گردشگری با بهره گیری از ظرفیت های موجود در هرمزگان، گفت: گردشگری دریایی در هرمزگان توسعه می یابد.
ماه ژوئن در حالی رو به پایان است که کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران جایگاه هجدهم خود را در جدول برترین شرکت‌ های کشتیرانی کانتینری دنیا را از دست‌ داده و با یک پله سقوط در رده نوزدهم ایستاده است.