۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹: ۳۱: ۵۱
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ گفت: معلق‌ کردن شناور در اسکله توسط کشتیرانی کار درستی نیست و می بایست به تعهدات خود در خارگ پایبند باشد، این نوع اقدامات شایسته مردم مقاوم خارگ نبوده و قطعأ مردم این وضعیت را فراموش نخواهند کرد.
نمایندگان مردم در خانه ملت یک فوریت لایحه اصلاح قانون تسریع در تخلیه و بارگیری کشتی ها را پس از تشریح نظرات خود تصویب کردند.
نخستین نشست مشترک کارشناسی جمهوری اسلامی ایران و یونان با محور حمل و نقل دریایی و امور بندری پس از تبادل رسمی پیش نویس اسناد ذیربط بین دوکشور در بندر پیرائوس یونان برگزار شد.
مدیرکل دفتر توسعه صادرات خدمات و محصولات دانش بنیان سازمان توسعه تجارت ایران گفت: 200 میلیارد ریال از محل درآمدهای کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران سال گذشته مصوب شد تا به خطوط کشتیرانی در کشور یارانه پرداخت شود.
بخشدار ویژه خارگ از آغازسرویس دهی مجدد شرکت کشتیرانی والفجر برای تردد مردم جزیره خارگ خبر داد.
طرح راه‌اندازی خط کشتیرانی مسافری بین ایران و روسیه در سفر سفیر ایران در مسکو به اولیانوفسک بررسی شد.
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از خارج سازی دومین مغروقه از آبراه بین المللی اروند در سالجاری خبر داد.
تفاهم نامۀ همکاری استراتژیک حمل و نقل دریایی بین اتاق بازرگانی چین و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به امضاء رسید.
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق ایران گفت: تحریم قطر از سوی کشورهای عربستان، امارات و... و افزایش امکان صادرات کالا از ایران به قطر برای تامین کالاهای مصرفی در این کشور به فرصتی برای سوء‌استفاده گروهی از کشتی‌داران در جنوب ایران تبدیل شده است و بازار سیاهی برای حمل کالا به قطر به وجود آمده است.
دوران پس از برجام امکان حضور مجدد کشتیرانی را در تجارت بین‌الملل فراهم کرد و اکنون 17 خط بین‌المللی کشتیرانی به ایران رفت و آمد می‌کنند.
با موافقت نمایندگان مجلس، لایحه موافقتنامه حمل و نقل دریایی بین ایران و کره جنوبی تصویب شد.
بر اساس قانون هدفمند کردن یارانه ها و ماده ۷۱ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، تعیین قیمت فرآورده های اصلی با سازمان هدفمند کردن یارانه هاست نه شرکت ملی نفت ایران.
پیرو اولین حضور نماینده انجمن صنفی دریانوردان به عنوان یکی از ارگانهای وابسته به ITF در اجلاس FAL در سازمان جهانی دریانوردی IMO موارد زیادی از مطالبات و درخواستهای بین المللی دریانوردان ایرانی در این نهاد مهم دریایی مطرح شد.
آنچه که در این بخش مطالعه می‌کنید، برخی از مشخصات کشتی اقیانوس پیمای سانی به همراه تصاویر می‌باشد که اخیراً به جزیره کیش نقل مکان کرده است.