پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
بیمه‌گران حمل و نقل جهانی پوشش کامل نفت‌کش‌های ایران را از سر می‌گیرند.
آلکسی چیچکین، کارشناس روس می گوید: "از دهه 90 قرن نوزدهم میلادی، طرح کانال کشتیرانی "خزر- خلیج فارس" تا حد زیادی نقش تعیین کننده ای بر میزان سطح روابط روسیه با ایران داشته است.
چین بسیار امیدوار است که با بهره گیری از مزایای برجام ایران بتواند نقش مهمی در پیشبرد برنامه راه ابریشم نوین زمینی و دریایی این کشور داشته باشد.
مدیرعامل بیمه ملت به عنوان عضو کنسرسیوم بیمه اتکایی صنعت نفت و گاز کشور اعلام کرد: با لغو محدودیت‌های تحریم بیمه اتکایی کشتی‌ها به خارج کشور منتقل شد.
نمایندگان مردم در خانه ملت، دولت را مکلف کردند تا پایان برنامه ششم توسعه سهم کشور از بازار سوخت رسانی به کشتی ها در خلیج فارس و دریای عمان را به حداقل ۵۰ درصد برسانند.
بزرگ ترین شرکت کشتیرانی حمل و نقل محموله های نفتی هند، همکاری خود با ایران را بعد از چهار سال از سر می‌گیرد.
یک صد وهفدهمین اجلاس شورای آیمو با چند دستورکار مهم در شهر لندن درحال برگزاری است.
مدیرکل میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان از راه اندازی خط کشتیرانی چابهار-عمان خبر داد و گفت:در نظر داریم تا قلعه تاریخی روستای گردشگری قلعه نو را درشهرستان سیستان به اقامتگاه تبدیل کنیم.
رئیس کل بیمه مرکزی گفت : پوشش هایی که برخی بنادر اروپایی از نفتکش ها می خواهند، پوشش های بسیار سنگینی است که برای بیمه کشتی ها چند میلیارد دلار است که پوشش این رقم از عهده شرکت های بیمه ایرانی بر نمی آید.
استاندار خوزستان خبر داده است که همه امکانات زیربنایی منطقه آزاد اروند برای اعزام بی وقفه زائران حسینی فراهم شده است و در این راستا اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر همکاری بسیار مطلوبی با این سازمان داشته است.
مدیر بندر شهید حقانی بندرعباس با اشاره به اینکه بلیت شناورهای مسافری از طریق سامانه اینترنتی قابل دریافت است، گفت: در حال حاضر ۴۶ فروند شناور مسافری با ظرفیت ۴۸۰۰ صندلی عملیات جابه‌جایی مسافران دریایی را در این بندر انجام می‌دهد.
اکبر غنجی، رویکرد شرکت کشتیرانی دریای خزر را حمایت از بازرگانی خصوصی عنوان کرد و افزود: کاهش تعرفه‌های بازرگانی در بنادر می‌تواند در توسعه این روند کمک کند.
وزارت حمل و نقل کویت دستور العملی جدید برای همکاری با لنج های باری ایرانی که برای تخلیه بار در بنادر این کشور پهلو می گیرند٬ صادر و اعلام کرد.
با حضور استاندار هرمزگان و برای نخستین بار خط دریایی قشم به جزیره لارک امروز به بهره‌برداری می‌رسد.