۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶: ۴۰: ۰۰
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
استاندار گیلان گفت : سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع می تواند ظرفیت مناسبی برای تقویت برنامه های اقتصاد دریا محور در گیلان باشد.
نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، گفت: فعالیت کشتی‌های اجاره‌ای و چینی، روح مردم جاسک را آزرده زیرا این کشتی‌ها به دلیل دریافت مجوزهای خارج از قاعده با خیال آسوده به غارت منابع غنی و دریایی می‌پردازند.
ناوگروه چهل و پنجم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از ۵۰ روز ماموریت در آب‌های آزاد به کشور بازگشت.
وزیر خارجه کشورمان با اشاره به آثار تحریم‌ها و رویکردهایی که در گذشته برای مقابله با این تحریم‌ها اتخاذ می‌شد، اظهار داشت: گم شدن دکل نفتی و یا بر باد رفتن میلیاردها دلار توسط دلالان فرصت طلب و معلوم الحال نمونه‌های کوچکی از این آسیب هستند.
نمایشگاه دستاوردهای دو سال اخیر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با عنوان نماد اقتدار ملی و اقتصاد مقاومتی با حضور رئیس جمهوری رونمایی شد.
فرمانده منطقه چهارم نداجا گفت: ناوگان شمال با تجهیزات بسیار خوب و کارآمد مانند ناوشکن دماوند و ناوچه های کلاس پیکان ساخت متخصصان داخلی، منافع مردم ایران را در حوزه 20 درصدی دریای خزر تامین می کند.
نیروهای دریایی ارتش ایران و عمان تمرین مشترک امداد و نجات دریایی را جهت تامین و آمادگی ایمنی تردد کشتی ها از روز گذشته آغاز نمودند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در ناوشکن ایتالیایی «کارابینر» در حاشیه نمایشگاه هوا فضا و دریانوردی جزیره لنکاوی از آن بازدید کرد.
ناو گروه عملیاتی – آموزشی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با ناوهای تنب و نقدی در بندرکوچین هند پهلو گرفت.
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تمرین مشترک نیروی دریایی ارتش ایران و پاکستان در محدوده شرق تنگه هرمز تا دریای جنوب خبر داد.
ناوگروه صلح و دوستی دریای خزر از بندرانزلی عازم مخاچ‌قلعه داغستان روسیه شد.
مقامات آمریکایی مدعی شدند که ایران اقدام به شلیک دو موشک بالستیک در تنگه هرمز کرده است.
والفجر جدیدترین اژدر نیروی دریایی راهبردی ارتش برای اولین بار با موفقیت از زیردریایی غدیر شلیک شد.
در دومین روز از مرحله نهایی رزمایش دریایی ولایت 95، راکت‌های هوشمند دهلاویه شناورهای هدف را منهدم کردند.