۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳: ۰۴: ۴۴
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
فرمانده ناو شکن دنا درباره نحوه تأمین سوخت و مواد غذایی برای سفر 213 روزه ناوگروه 86 توضیح داد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: دستاورد مهم ماموریت ناوگروه ۳۶۰ این بود که ما دیگر هیچ محدودیتی در هیچ دریایی نداریم و در هر طوفانی می‌توانیم با طراحی دقیق مسیر عبور کنیم.
ناو اقیانوس پیمای شهید نادر مهدوی به همراه ۹۹ فروند شناور موشک انداز در کلاس های مختلف صبح امروز در بندرعباس به نیروی دریایی سپاه الحاق شدند.
راه کار مشخص است، بهترین و راحت ترین گزینه برای زدودن چهره خشکی از کشور و تبدیل کردن آن به یک کشور دریایی با اقتصاد دریایی، تعویض مدیران خشکی با مدیران دریایی است. تعویض می تواند روح و جان دریایی به دولت سیزدهم بدهد تا بتواند از خشکی به سمت دریا پارو بزند؛ زیرا پارو زدن از خشکی به سمت دریا کار بس دشوار و سنگینی است.
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، بودجه پیش‌بینی شده برای سواحل مکران در سال آتی با حضور دبیر شورای عالی توسعه سواحل مکران بررسی شد.
معاون سیاسی و بین‌المللی مرکز بررسی سیاست‌گذاری استراتژیک ریاست جمهوری، استقرار نخبگان برای توسعه دریامحور را از ضروریات دانست و گفت: برای این امر نیاز است تا انگیزه‌های لازم ایجاد شود.
مشاور دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در امور توسعه سواحل مکران گفت: نیروی دریایی این آمادگی را دارد تا زمین و امنیت مورد نیاز سرمایه گذران را در سواحل مکران فراهم کند و با آن‌ها وارد یک سرمایه گذاری مشپترک شود.
هفتم آذر روز نیروی دریایی بر تمام دلیر مردان و دریا دلان نیروی دریایی ایران مبارکباد.
نشست کارگروه امنیت دریایی اجلاس فرماندهان نیروهای دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیونز) در تهران برگزار شد.
ناوگروه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران که از منطقه ۴ نیروی دریایی بندر انزلی به هفتمین دوره رقابت‌های بین المللی جام دریا در باکوی آذربایجان اعزام شده بود با درخشش در این مسابقات به بندر انزلی بازگشت.
ناوگروه نیروی دریایی ارتش در دریای سرخ با درخواست یک کشتی ایرانی ضمن درگیری با دزدان دریایی آن‌ها را متواری کرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ‌ناوشکن دماوند با به‌روزترین تجهیزات با همت متخصصان داخلی ساخته شد‌ و به‌زودی در یک مراسم ویژه به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش الحاق می‌شود.
انتشار عکسی از شناور لجستیکی در حال ساخت شهید مهدوی در روزهای اخیر نشان دهنده آن است که این شهر دریایی متحرک به روزهای پایانی ساخت خود نزدیک می ‌شود.
یک وبگاه آمریکایی در توصیف زیردریایی ‌های کلاس کیلو ایران نوشت که این زیردریایی ‌ها بزرگترین و حرفه ‌ای‌ترین زیردریایی ‌های بی‌ صدا در نیروی دریایی ایران است.