۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹: ۳۱: ۴۹
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
دزدان دریایی خلیج عدن قصد هجوم به کشتی تجاری ایرانی را داشتند که با حضور ناوشکن الوند نیروی دریایی راهبردی ارتش متواری شدند.
نخستین ناوگروه صلح و دوستی جمهوری آذربایجان باهدف تحکیم همکاری بین کشورهای حاشیه دریای خزر در بندرانزلی پهلو گرفت.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوّلین ماموریت خود طی مدت تصدی فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منطقه سوم نیروی دریایی راهبردی ارتش واقع در نقطه صفر مرزی ایران و پاکستان، از یگان های شناور سطحی و زیرسطحی بازدید کرد.
صبح امروز در ادامه پنجمین روز از برنامه‌های هفته دفاع مقدس با حضور در آبراه بهمنشیر نخستین رژه مشترک نیروی دریایی و لنج داران بومی چوئبده به نمایش در آمد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ایران از تصویب لایحه موافقتنامه تاسیس سالن حمل و نقل و گذر بین‌المللی ایران، افغانستان و هند با محوریت بندر چابهار خبر داد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش از نصب سیستم راداری کنترل آتش سطحی و هوایی «ثامن» بر روی ناو‌های موشک‌انداز خبر داد.
همزمان با۳۱ شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس شناورهای سطحی و زیرسطحی نیروی دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس و تنگه هرمز اقتدار نیروهای مسلح را به نمایش گذاشتند.
معاون پارلمانی وزارت دفاع با بیان اینکه زیردریایی فاتح تحویل نیروی دریایی می‌شود، گفت: در صنایع دریایی به خودکفایی رسیده‌ایم و امروز از قدرت‌های برتر موشکی هستیم.
عضو ناظر مجلس در شورای عالی صنایع دریایی از بررسی تشکیل سازمان صنایع دریایی ارتش در جلسه علنی هفته آینده پارلمان خبر داد.
فرمانده مرکز آموزش دریایی سیرجان گفت: در ابعاد نظامی و ساخت تجهیزات لازم همانند ناوشکن جماران، دماوند و زیردریایی ها و زیر سطحی ها به خودکفایی رسیده ایم و این خودکفایی قدرت ما را در برابر دشمن بیشتر کرده است.
فرمانده منطقه یکم امامت نداجا در بندرعباس گفت: رژه بزرگ دریایی کشور در بندرعباس برگزار می شود.
تیم اعزامی نیروی دریایی راهبردی ارتش در مسابقات جام دریا ۲۰۱۷ روسیه دوم شد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به‌زودی لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح را بررسی خواهند کرد؛ این لایحه، گامی مهم برای هدفمندترکردن طراحی ادوات نظامی در حوزه دریاست.
دادستان عمومی و انقلاب بوشهر گفت: پنج نفر ملوان شناور صیادی عربستانی که روز جمعه در آبهای ایران دستگیر شده بودند به زندان معرفی شدند.