۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰: ۲۹: ۴۷
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
ناخدا یکم 'حمید رهگذر' که در راس یک هیات چهار نفره نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان هیات ناظر بر رزمایش چند ملیتی پاکستان به بندر کراچی سفر کرده است، تاکید کرد: همکاری نیروهای دریایی و تمام نیروهای مسلح ایران و پاکستان با قوت ادامه خواهد یافت.
معاون بهداشت اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا، تشکیل اداره پزشکی دریایی را پیشنهاد کرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : در رزمایش امسال، نداجا در نظر دارد که از تاکتیک‌های جدید و به روز بهره برده و برای اولین بار، تاکتیک‌های نبردهای نوین را به نمایش بگذارد.
هدف مارین نیوز گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت : گزارش جدید بانک جهانی در مورد اقتصاد ایران با عنوان «رصد اقتصاد ایران» در دو فصل منتشر شد. در این گزارش با اشاره به پیشرفت‌های اخیر اقتصادی و سیاسی ایران به چشم‌انداز این اقتصاد و ریسک‌هایی که آن را مورد تهدید قرار می‌دهند پرداخته شده است.
اندیشکده عربی نوشت: پیام‌های رزمایش مشترک دریایی ایران و عراق حکایت از این دارد که ایران به خاکریز امنیتی اعراب خلیج فارس دست یافته است.
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: زنده نگاه‌داشتن فرهنگ پایداری و مقاومت، نیازمند هنر است که مسئولین عرصه فرهنگ و هنر کشور در این زمینه کم نگذاشته‌اند.
معاون نیروی دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران، تحریم‎ها را عامل انگیزاننده توان ملی نظامی در عرصه نیروی دریایی خواند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : تخصص های مختلفی در صنایع دریایی مورد نیاز است که این نیرو مجموع آنها را در خود جای داده است.
با حضور فرمانده کل ارتش، نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی در بندرعباس گشایش یافت.
فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش با اشاره به توسعه ‌پایگاه‌های نداجا ‌طبق سیاست فرماندهی نیرو گفت: ‌حضور نداجا در سواحل مکران عملا دسترسی این نیرو را بر چهارراه دریایی عملی کرده است.
ناخدای یکم حمودی با اشاره به ارایه خدمات پزشکی و سایر خدمات موردنیاز زوار اربعین از احداث یک بیمارستان صحرایی و خدمات پزشکی موردنیاز زوار در مرز بین المللی شلمچه خبر داد.
وبگاه تخصصی امور نظامی انگلیس در گزارشی به ساخت اولین قایق پرنده بدون سرنشین از سوی ایران اشاره کرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هنرستان‌های دریایی در جاسک و کنارک راه‌اندازی می‌شود، گفت: امیدواریم با حضور خیرین مدرسه ساز در سواحل مکران، تحول اساسی ایجاد کنیم.
ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی راهبردی ارتش صبح امروز در بندر دارالسلام کشور تانزانیا پهلوگرفت.