۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴: ۳۵: ۰۳
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
معاون سیاسی و بین‌المللی مرکز بررسی سیاست‌گذاری استراتژیک ریاست جمهوری، استقرار نخبگان برای توسعه دریامحور را از ضروریات دانست و گفت: برای این امر نیاز است تا انگیزه‌های لازم ایجاد شود.
مشاور دریادار ایرانی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش در امور توسعه سواحل مکران گفت: نیروی دریایی این آمادگی را دارد تا زمین و امنیت مورد نیاز سرمایه گذران را در سواحل مکران فراهم کند و با آن‌ها وارد یک سرمایه گذاری مشپترک شود.
هفتم آذر روز نیروی دریایی بر تمام دلیر مردان و دریا دلان نیروی دریایی ایران مبارکباد.
نشست کارگروه امنیت دریایی اجلاس فرماندهان نیروهای دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیونز) در تهران برگزار شد.
ناوگروه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران که از منطقه ۴ نیروی دریایی بندر انزلی به هفتمین دوره رقابت‌های بین المللی جام دریا در باکوی آذربایجان اعزام شده بود با درخشش در این مسابقات به بندر انزلی بازگشت.
ناوگروه نیروی دریایی ارتش در دریای سرخ با درخواست یک کشتی ایرانی ضمن درگیری با دزدان دریایی آن‌ها را متواری کرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ‌ناوشکن دماوند با به‌روزترین تجهیزات با همت متخصصان داخلی ساخته شد‌ و به‌زودی در یک مراسم ویژه به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش الحاق می‌شود.
انتشار عکسی از شناور لجستیکی در حال ساخت شهید مهدوی در روزهای اخیر نشان دهنده آن است که این شهر دریایی متحرک به روزهای پایانی ساخت خود نزدیک می ‌شود.
یک وبگاه آمریکایی در توصیف زیردریایی ‌های کلاس کیلو ایران نوشت که این زیردریایی ‌ها بزرگترین و حرفه ‌ای‌ترین زیردریایی ‌های بی‌ صدا در نیروی دریایی ایران است.
تفنگداران نیروی دریایی ارتش مانع ربوده‌ شدن یک کشتی تجاری ایرانی توسط دزدان دریایی شدند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه ناوشکن دماوند در حال انجام تست‌های نهایی است، گفت: در سال ۱۴۰۱ روند ساخت تجهیزات دریایی شتاب بیشتری خواهد گرفت.
نشست "دیپلماسی و اقتصاد دریا" با سخنرانی امیر دریادار حبیب ‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و اندیشکده دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می ‌شود.
فرمانده کارخانجات نیروی دریایی ارتش ازآماده‌سازی نخستین شناور اطلاعاتی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با نام شیراز (پروژه در حال ساخت طلائیه) خبر داد.
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای جزئیات برخورد نیروی دریایی سپاه با ناو‌های امریکایی را تشریح کرد.