۰۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷: ۲۷: ۵۶
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تمرین مشترک نیروی دریایی ارتش ایران و پاکستان در محدوده شرق تنگه هرمز تا دریای جنوب خبر داد.
ناوگروه صلح و دوستی دریای خزر از بندرانزلی عازم مخاچ‌قلعه داغستان روسیه شد.
مقامات آمریکایی مدعی شدند که ایران اقدام به شلیک دو موشک بالستیک در تنگه هرمز کرده است.
والفجر جدیدترین اژدر نیروی دریایی راهبردی ارتش برای اولین بار با موفقیت از زیردریایی غدیر شلیک شد.
در دومین روز از مرحله نهایی رزمایش دریایی ولایت 95، راکت‌های هوشمند دهلاویه شناورهای هدف را منهدم کردند.
جدیدترین موشک کروز دریایی ایران با نام «نصیر» در رزمایش نیروی دریایی ارتش شلیک شد.
غول 33 هزار تنی نیروی دریایی ارتش، هم‌اکنون در حال انجام عملیات در رزمایش بزرگ ولایت 95 است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوشکن جدید «سهند» که پیشرفته‌ترین ناوشکن ما خواهد بود، بزودی به ناوگان دریایی الحاق خواهد شد.
برای اتخاذ استراتژی جامع مبتنی بر رویکرد اقتدار محور و بازدارندگی مؤثر، لزوم توجه بیشتر به تأمین امنیت ملی از طریق تقویت توان دریایی، کاملاً احساس می‌شود.
ناخدا یکم 'حمید رهگذر' که در راس یک هیات چهار نفره نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان هیات ناظر بر رزمایش چند ملیتی پاکستان به بندر کراچی سفر کرده است، تاکید کرد: همکاری نیروهای دریایی و تمام نیروهای مسلح ایران و پاکستان با قوت ادامه خواهد یافت.
معاون بهداشت اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا، تشکیل اداره پزشکی دریایی را پیشنهاد کرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت : در رزمایش امسال، نداجا در نظر دارد که از تاکتیک‌های جدید و به روز بهره برده و برای اولین بار، تاکتیک‌های نبردهای نوین را به نمایش بگذارد.
هدف مارین نیوز گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت : گزارش جدید بانک جهانی در مورد اقتصاد ایران با عنوان «رصد اقتصاد ایران» در دو فصل منتشر شد. در این گزارش با اشاره به پیشرفت‌های اخیر اقتصادی و سیاسی ایران به چشم‌انداز این اقتصاد و ریسک‌هایی که آن را مورد تهدید قرار می‌دهند پرداخته شده است.
اندیشکده عربی نوشت: پیام‌های رزمایش مشترک دریایی ایران و عراق حکایت از این دارد که ایران به خاکریز امنیتی اعراب خلیج فارس دست یافته است.