۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۷: ۵۲: ۰۸
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تعمیرات ناو خارک پیشگیرانه نبود و تعمیرات اساسی روی آن صورت گرفت و از آنجا که فناوری این ناو در اختیار کشور سازنده بود و هیچ خدماتی به ما نمی ‌دادند، صنایع داخلی و متخصصین نیروی دریایی توانستند به فناوری پیچیده و ارزشمند آن دست یابند و این شناور را تعمیر و نوسازی نمایند.
ذوالفقار یک شناور تندرو موشک انداز ایرانی است که قابلیت شلیک موشک‌کروز را داشته و متناسب با شرایط آب‌و هوایی خلیج فارس طراحی شده است.
تصاویری دیدنی از بالگرد ضدزیردریایی نداجا منتشر شد.
موشک کروز دریایی قادر ساخت متخصصان صنایع دفاعی کشورمان با برد ۲۰۰ کیلومتر توانایی مقابله با انواع شناورها را دارد.
توپ دریایی فجر ۲۷ ساخت متخصصان صنایع دفاعی کشورمان با کالیبر ۷۶ میلیمتری قابلیت درگیری با انواع شناورهای سطحی را دارد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اعتقاد دارد اروپا باید ضمانت دهد که حوزه هایی مانند فروش نفت، بیمه کشتیرانی و غیره شامل تحریم های آمریکا نشود و از ناحیه آسیب نبیند.
متخصصان صنایع دفاعی کشورمان در سال‌ های اخیر با طراحی هواناو تندر ایران را به جمع محدود کشورهای دارنده فناوری طراحی و ساخت هواناو وارد کردند که مجهز به راکت‌ های ۱۰۷میلی‌ متری است.
در نشستی که در ستاد نیروی دریایی جمهوری آذربایجان با حضور نمایندگان چهار کشور ساحلی دریای کاسپین برگزار شد، طرح و چگونگی برگزاری این مسابقات را بررسی شد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ناوشکن دماوند تا آخر سال مجددا عملیاتی می‌شود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه افتتاح نمایشگاه راهیان نور دریایی ارتش در خرمشهر گفت: تقاضا داریم مردم از این نمایشگاه بازدید کنند، تا افتخاراتی که نیروی دریایی در دفاع مقدس و بعد از آن آفریده را ببینید. کارکنان نیروی دریایی ارتش حصن و حصار این مملکت در دریا هستند.
نماینده سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی ندسا گفت: یقینا توسعه فناوری های دریایی می بایست از اولویت های ما باشد که این موضوع هم در بحث اشتغال زایی و هم بُعد دفاعی اهمیت بسیاری دارد.
سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران آخرین وضعیت ناوشکن دماوند در دریای خزر را تشریح کرد.
جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش گفت: ششمین اجلاس روسای نیروهای دریایی عضو ائتلاف نیروهای کشورهای شمال اقیانوس هند با شرکت هیات ها و روسای نیروهای دریایی 50 کشور جهان اردیبهشت سال آینده در تهران برگزار می شود.
در دومین روز از مرحله نمایش قدرت رزمایش مشترک محمد رسول الله(ص) ارتش موشک کروز برد بلند قدیر برای اولین بار توسط یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش در دریای عمان شلیک شد.