۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸: ۳۱: ۰۰
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
در نشستی که در ستاد نیروی دریایی جمهوری آذربایجان با حضور نمایندگان چهار کشور ساحلی دریای کاسپین برگزار شد، طرح و چگونگی برگزاری این مسابقات را بررسی شد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ناوشکن دماوند تا آخر سال مجددا عملیاتی می‌شود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه افتتاح نمایشگاه راهیان نور دریایی ارتش در خرمشهر گفت: تقاضا داریم مردم از این نمایشگاه بازدید کنند، تا افتخاراتی که نیروی دریایی در دفاع مقدس و بعد از آن آفریده را ببینید. کارکنان نیروی دریایی ارتش حصن و حصار این مملکت در دریا هستند.
نماینده سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی ندسا گفت: یقینا توسعه فناوری های دریایی می بایست از اولویت های ما باشد که این موضوع هم در بحث اشتغال زایی و هم بُعد دفاعی اهمیت بسیاری دارد.
سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران آخرین وضعیت ناوشکن دماوند در دریای خزر را تشریح کرد.
جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش گفت: ششمین اجلاس روسای نیروهای دریایی عضو ائتلاف نیروهای کشورهای شمال اقیانوس هند با شرکت هیات ها و روسای نیروهای دریایی 50 کشور جهان اردیبهشت سال آینده در تهران برگزار می شود.
در دومین روز از مرحله نمایش قدرت رزمایش مشترک محمد رسول الله(ص) ارتش موشک کروز برد بلند قدیر برای اولین بار توسط یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش در دریای عمان شلیک شد.
طبق اطلاعیه ارتش آسیب‌های وارده به ناوشکن دماوند که صبح دیروز هنگام ورود به بندر بدلیل افزایش سرعت باد و طوفان شدید در دریای خزر با موج شکن‌ برخورد کرد، ناچیز بوده است.
روند ساخت ناو آموزشی خلیج فارس، بزرگترین ناو بومی ایران و غرب آسیا، با رونمایی از طراحی مهندسی و مفهمومی‌ اش، جان تازه گرفته است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه جلسه هیات دولت، گفت: در هفته آینده یک فروند ناو از کلاس «پیکان» به ناوگان نیروی دریایی ارتش به دریای خزر ملحق خواهد شد.
این رزمایش که از آن به عنوان بزرگ ترین رزمایش امداد و نجات دریایی جهان یاد می شود، با حضور 32 کشور در آب های بنگلاش به همراه ناوگروه 49 نیروی دریایی ارتش ایران متشکل از ناوشکن سبلان و ناو لجستیک بندرعباس، آغاز شده است.
سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع 12 فروند شناور تندرو گلف 25 فوت به همراه یک دستگاه جرثقیل بازودار اسکله ای را تحویل سازمان شیلات ایران داد.
ناوگروه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در آب های بندر مخاچ قلعه پایتخت جمهوری داغستان فدراسیون روسیه در کناره شمال غربی دریای خزر لنگر انداختند.
دزدان دریایی خلیج عدن قصد هجوم به کشتی تجاری ایرانی را داشتند که با حضور ناوشکن الوند نیروی دریایی راهبردی ارتش متواری شدند.