پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
نشریه بین المللی "International Journal of Maritime technology" که با هدف انتشار نتایج جدیدترین تحقیقات و پژوهش های انجام‌ شده در زمینه مهندسی دریا منتشر می شود مقاله می پذیرد.
مجمع عمومی انجمن مهندسی دریایی ایران در نوبت اول به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا به نوبت دوم در تاریخ 30 فروردین ماه 1402 موکول گردید.
۲۴ اسفندماه، روز انتخابات انجمن مهندسی دریایی ایران است و ما کنجکاو هستیم که بدانیم «میزان مشارکت» در این انتخابات چگونه خواهد بود؛ زیرا میزان کمی و کیفی مشارکت، نشانگرهایی برای تشخیص اهمیت این انجمن با خود به همراه دارد.
مجمع عمومی عادی سالانه به طور فوق العاده انجمن مهندسی دریایی ایران در سالجاری روز چهارشنبه 24 اسفندماه برگزار می گردد.
آدرس سایت پایگاه خبری تحلیلی دریایی مارین نیوز امروز از Marinenews.org به Marinenews.ir تغییر کرد.
انجمن مهندسی دریایی ایران فقدان جانگداز درگذشت پسر گرامی جناب آقای مهندس حسین ابراهیم زاد فاضل را تسلیت گفت.
نظر به لزوم ایجاد یک سری تحولات و تغییرات در سامانه های نشریات و روند و رویکرد رسیدگی سریع تر، بهینه تر با پاسخگویی شایسته تر به مقالات شما در نشریات انجمن، به طور موقت روند رسیدگی داخلی به مقالات حداکثر تا پایان ماه جاری (30 آذر ماه) با اختلال و کندی روبرو خواهد بود.
آقای دکتر محمدجواد کتابداری استاد ارجمند دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت، انجمن مهندسی دریایی ایران این ضایعه دردناک را به خانواده محترم ایشان و جامعه دریایی کشور تسلیت عرض می نماید.
بیست و دومین همایش صنایع دریایی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه شد و مقالات ارایه شده در این همایش در پایگاه مذکور در دسترس علاقه مندان و پژوهشگران قرار گرفته است.
صد و چهل و ششمین شماره "نشریه مهندسی دریا"، ارگان انجمن مهندسی دریایی ایران، مورخ اسفند ماه 1400 منتشر شد.
تفاهمنامه همكاری ميان انجمن مهندسی دریایی ایران و مجله علمی Maritime Policy (The Former Iranian Review for Law of the Sea and Maritime Policy) به امضا رسید.
مجمع عمومی انجمن مهندسی دریایی ایران در سال 1400 فردا ۲ اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌ گردد.
صد و چهل و پنجمین شماره "نشریه مهندسی دریا"، ارگان انجمن مهندسی دریایی ایران، مورخ آذر ماه 1400 منتشر شد.
کمیته علمی بیست و دومین همایش صنایع دریایی از تمدید مهلت دریافت مقالات این دوره برای آخرین بار تا پایان روز یکشنبه 5 دی ماه 1400 خبر داد.