پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
انجمن مهندسی دریایی ایران از کلیه تولید کنندگان انواع مختلف جت اسکی درخواست کرد تا اطلاعات مربوط به محصولات تولیدی خود را به دبیرخانه انجمن ارسال کنند.
موسسه رده ‌بندی آسیا ACS از جمله شرکت‏ هایی است که به عضویت انجمن مهندسی دریایی ایران در آمده است. این موسسه از سال 1384 بصورت رسمی کار خود را آغاز نموده است و مجوزهای لازم جهت فعالیت شناورها، بازرسی های صنعتی و سکوهای حفاری و صنایع مرتبط را صادر می‌ نماید.
شرکت خدمات بازرگانی و کشتیرانی مهفا مارین از جمله شرکت‏ هایی است که به عضویت انجمن مهندسی دریایی ایران در آمده و از سال ۱۳۹۵ با اتکا به توان و تخصص تیم های عملیاتی و کارشناسان مجرب خود شروع به فعالیت نموده است.
شركت خدمات بازرسی ژرفا لیان (DLI) از جمله شرکت‏ هایی است که به تازگی به عضویت انجمن مهندسی دریایی ایران در آمده و در سال 1384 از كارشناسان برجسته و با تجربه در امر بازرسی تشكیل گردیده است.
شرکت کیمیاکاران کاوشگر کیهان کارون از جمله شرکت‏ هایی است که به تازگی به عضویت انجمن مهندسی دریایی ایران در آمده است و با اتکا به دانش فنی و تجربه کار تیمی نیروی انسانی متخصص و متعهد خود توانسته است در زمره تولیدکنندگان داخلی صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع دریایی قرار گیرد.
دوره مقدماتی آشنایی با بیمه شناورهای تجاری، توسط انجمن مهندسی دریایی ایران ۲۵ و ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد.
انجمن مهندسی دریایی ایران انتخاب جناب آقای دکتر روح اله ارجمندی با پیشینه و تجارب دریایی قابل تقدیر به سمت دفتر تخصصی صنایع ریلی و دریایی وزارت صنعت، معدن و تجارت را تبریک گفت.
شرکت تجهیز و توسعه صنایع هنگام قشم (سهامی خاص) از جمله شرکت‏ هایی است که به تازگی به عضویت انجمن مهندسی دریایی ایران در آمده است و با به ‌خدمت گرفتن مهندسان متخصص در حال حاضر ساخت و بهره ‌برداری اسکله نفتی پاسارگاد قشم را مدیریت می‌ نماید.
شرکت دانش بنیان کارخانجات نوآوری صنایع دریایی جماران از جمله شرکت‏ هایی که به تازگی به عضویت انجمن مهندسی دریایی ایران در آمده است.
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار +Star CCM که از جمله قدرتمندترین و کاربردی ‌ترین نرم‌ افزارهای شبیه ‌سازی دینامیک سیالات می ‌باشد، توسط انجمن مهندسی دریایی ایران طی روزهای 4، 5 و 12 آبان ماه برگزار می گردد.
با پیگیریهای انجمن مهندسی دریایی ایران دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی در وزارت صنعت، معدن و تجارت متولی اصلی سیاستگذاری و برنامه ریزی نظام تولید در کشور ماندگار شد.
دوره آموزشی نرم افزار SOLIDWORKS با رویکرد دریایی توسط انجمن مهندسی دریایی ایران طی روزهای 14 و 21 مهرماه سال جاری برگزار می شود.
کارگاه تخصصی مقاومت و دریامانی شناور با نرم افزار MAXSURF که یکی از قوی ترین و کارآمدترین نرم افزارهای طراحی و تحلیل سازه های دریایی و به طور خاص شناورهای دریایی می باشد، توسط انجمن مهندسی دریایی ایران طی روزهای 6 و 13 مهرماه سال جاری برگزار می شود.
سرفصل کلیدی اقتصاد دریا برای اولین بار در برنامه های توسعه ای کشور
با طرح موضوع و اطلاع رسانی اعتراض جامعه دریایی توسط انجمن مهندسی دریایی ایران موضوع کلیدی اقتصاد دریا به لایحه برنامه هفتم توسعه کشور وارد شد.