۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲: ۳۱: ۰۶
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
شرکت‌های توتال، انی و استات‌اویل به دنبال خریدار برای ترمینال تی‌ساید در دریای شمال هستند.
طرح اولیه از قایق تفریحی رونمایی شده که با ۸۳ متر طول می تواند با سرعت ۳۵ کیلومتر در ساعت حرکت کند.
نخست‌وزیر استرالیا خبر داد برای آمادگی کشورش در مقابل تنش‌های منطقه، کشتی‌های جنگی ارتش را به سامانه دفاع موشکی دور-برد مجهز می‌کنند.
شرکت نفتی استات اویل به منظور توسعه تکنولوژی و بهبود عملیات فراساحلی در آب‌های یخی واقع در شرق کشور کانادا با شرکت روتر «Rutter» تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
مایکروسافت و فیس‌بوک 6600 کیلومتر در عمق 17 هزار فوتی دریای آتلانتیک بین آمریکا و اسپانیا را تحت عنوان پروژه مارئا/ Marea کابل گذاری کردند تا کیفیت و خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهند.
در بحبوحه افزایش تنش‌ها در شبه‌جزیره کره، کره جنوبی و آمریکا رزمایشی دریایی برگزار می‌کنند که در آن یک ناو هواپیمابر هسته‌ای این کشور نیز مشارکت دارد.
هشت هفته طول کشید تا بزرگترین کشتی تولید گاز شناور جهان با قایق‌های بکسل از یک کشتی‌سازی کره جنوبی به منطقه‌ای در ۵۰۰ کیلومتری ساحل شمال غربی استرالیا کشیده شود.
رزمایش دریایی مشترک کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس با هدف اعلام شده "تقویت امنیت دریایی و اقدامات مشترک" امروز (یکشنبه) با میزبانی بحرین در بندر الدمام آغاز شد.
شرکت رولزرویس که بیشتر به واسطه تولید خودروهای لوکس شناخته شده است، برنامه های تازه ای برای عرضه کشتی گشتی خودران دارد.
وزیر امور خارجه افغانستان از هند خواست تا در توسعه بندر استراتژیک چابهار ایران که هدف آن تقویت مسیر تجاری هند به کشورهای محصور در خشکی آسیای میانه است، تسریع کند.
دانشجویان انگلیسی طرح‌های مفهومی از زیردریایی‌هایی ارائه داده اند که در آینده می‌توانند توسط فکر کنترل و هدایت شوند و تا سال 2051 به خدمت نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا درآیند.
یک شرکت تولید برق چینی تصمیم دارد تا٢٠٢٠ میلادی ناوگانی از راکتورهای هسته ای بسازد تا انرژی جزیره های دور افتاده و دکل های نفتی و گازی تامین کند.
وقوع انفجار در مخزن یک کشتی مستقر در کارخانه کشتی‌سازی اس تی اکس کره جنوبی، منجر به مرگ ۴ نفر شد.
شرکت حمل و نقل دریایی قطر از برقراری خط حمل و نقل مستقیم دریایی میان قطر و کویت خبر داد.