۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۳: ۰۰: ۳۷
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
کارشناسان محیط زیست اعلام کردند: نزدیک به سه چهارم از بزرگترین صخره مرجانی ژاپن از بین رفته است.
در حالی که تا پیش از این رسیدن به توافق موضوع مورد بحث محافل نفتی و کشتیرانی بود در حال حاضر عمل به توافق صورت گرفته و راستی‌آزمایی آن موضوع مورد بحث بازار نفت بین‌الملل است.
سوپر قایق سنتی سفارشی که توسط یک شرکت ترکیه‌ای به طور کامل از چوب ساخته شده است.
زیردریایی هسته‌ای چین از یک سال گذشته به گشت‌زنی در آبهای بندر کراچی ادامه می‌‌دهد که این موضوع موجب نگرانی هند شده است.
به دنبال برخورد دو نفت‌کش در گذرگاه دریایی سنگاپور - مالزی، صدها تن مواد سوخت وارد آب‌های این منطقه شد.
دولت آرژانتین اعلام کرد چهار قایق برای گشت ساحلی به مبلغ بیش از 80 میلیون دلار از رژیم صهیونیستی خریداری کرده است.
وزارت دفاع آمریکا برای تجهیز بیشتر نیروی دریایی این کشور برابر حملات نامتقارن محتمل برخی شناورها چون ایران و چین در حال سرمایه گذاری در ساخت قایق‌های ربایتک و زیر سطحی‌های ویژه است.
مقامات داخلی اندونزی اعلام کردند: بر اثر وقوع آتش سوزی در یک قایق گردشگری پنج تن جان خود را از دست دادند.
به دلیل نبود زیر ساخت مناسب، جابه‌جایی کالا توسط‌ کشتی‌های غول پیکر اسکار و الیور به گونه‌ای است که با پهلوگیری در هر بندر فقط بخشی از بار توسط جرثقیل‌های غو‌ل‌پیکر تخلیه شده و بقیه به بنادر دیگر حمل می‌شود.
وزارت خدمات عمومی کویت اعلام کرد: جهت کمک برای بیرون کشاندن دو نفتکش عراق که از دهه 90 در مسیر کشتیرانی این بندر غرق شده اند به بغداد سفر خواهند کرد.
روز سه شنبه در بندر گادانی پاکستان یک تانکر نفت منفجر و و بیش از 20 نفر کشته و حدود 60 نفر زخمی شدند. این بندر در جنوب غربی پاکستان و حدود 50 کیلومتری غرب شهرستان بندر کراچی قرار دارد و محل اوراق سازی کشتی ها می باشد.
جدیدترین ناوشکن موشکی آمریکا روز دوشنبه در حین عبور از کانال پاناما از کار افتاد و نیروی دریایی این کشور به اجبار برای جابجایی آن از یدک کش استفاده کرد.
یک پایگاه خبری آمریکایی به نقل از مقامات نیروی دریایی این کشور مدعی شد که به سه ملوان ایرانی که قایق آنها در آبهای خلیج‌فارس دچار نقص فنی شده و سرگردان بودند، کمک کرده است.
یک یگان تحقیقاتی و اقیانوس‌شناسی نیروی دریایی روسیه در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت.