۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹: ۳۸: ۰۱
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
وزیر نفت در حکمی، مسعود کرباسیان وزیر سابق اقتصاد را برای مدت ۲ سال به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت منصوب کرد.
در پی انتشار مطالبی در برخی رسانه ها علیه شرکت نفت و گاز پارس، این شرکت نسبت به تنویر افکار عمومی به ارائه پاسخ آنها اقدام کرد.
آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ISO/IEC17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران شد.
رئیس HSE شرکت نفت فلات قاره ایران از تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی ناوگان ایمنی و آتش نشانی این شرکت خبر داد.
یک شرکت دانش ‌بنیان داخلی موفق به تولید قایق ‌های دوگانه با کاربرد سطحی و جانمایی در بالگرد و پرنده ‌های آب ‌نشین شده است، این قایق ‌ها به‌ نوعی شبیه ‌سازی‌ شده مدل ‌های پیشرفته هستند و دانش و فناوری ایرانی در تولید به آن ‌ها تزریق ‌شده است.
سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO) به دریانورد ایرانی تقدیرنامه عملیات شجاعانه در دریا داد.
به همت واحد آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران، نخستین دوره آموزشی بقا در دریا و HUETدرون‌ سازمانی با حضور مشاور وزیر نفت در امور هوانوردی، اعضای هیات مدیره، رییس منطقه کیش و ... در مرکز آموزش منطقه عملیاتی کیش برگزار شد.
در جلسه ای مشترک تفاهم نامه سه جانبه صندوق صنایع دریایی، گروه توسعه کار آفرینی پویش ثمین و بانک قرض الحسنه رسالت در راستای ایجاد اشتغال زایی و حمایت از مشاغل خرد دریایی به امضای طرفین رسید.
شرکت پتروپارس با هدف استفاده از منابع داخلی در اجرای پروژه های ملی با بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
صدرای بوشهر تنها جزیره صنعتی کشور، اول اسفندماه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) میزبان پیکر مطهر شهدای گمنام بود.
نماینده شرکت دانش بنیان پژوهان صنعت هومهر گفت: بر اساس مطالعات تولید فناورانه کیتوسان با خلوص بالا از پوست میگو برای اولین بار صورت گرفته و نه تنها در کشور بلکه در جهان مورد مشابهی نداشته است و یا لااقل گزارش نشده است.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان پترو انرژی خلیج فارس با بیان اینکه اکثر قطعات بازوهای بارگیری به غیر از کنترل پنل و شیرآلات هیدرولیکی را در ایران ‌‌‌تولید می‌کنیم، اظهار داشت: از نظر طراحی و تولید، محصولات ما هیچ نقصی ندارند و ما فقط اعتماد ‌‌‌می‌خواهیم.
توسط محققان در حوزه دریا، نرم‌افزار "نیکو سار" باهدف ایجاد یك سیستم نظارتی بر دریا و نجات جان انسان‌ها در دو بخش طراحی شد.
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد اشخاص حقوقی واجد صلاحیت و دارای حسن شهرت در حوزه مدیریت و بهره برداری از بنادر و مخازن را شناسایی نماید، لذا از کلیه شرکت های معتبر دارای گواهینامه صلاحیت حرفه ای دعوت بعمل آورده است.