۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸: ۰۴: ۲۸
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
مؤسسه رده ‌بندی آسیا ACS برای تکمیل کادر فنی خود از متخصصین دعوت به همکاری می نماید.
وزیر نفت در جلسه هیات دولت از اقدامات و‌ عملکرد مدیریت جدید شرکت ملی نفتکش ایران در پشتیبانی و کمک به تداوم صادرات نفت و فراورده های نفتی کشور تقدیر کرد.
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران NITC با عزیمت به منطقه عملیاتی عسلویه و بازدید از کشتی ‎های این منطقه، پای صحبت ‎های دریانوردان این شرکت نشست.
حسین شیوا به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد.
وزیر نفت در حکمی، محسن خجسته مهر را به‌ عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران منصوب کرد.
به ‌منظور توسعه و ترویج فرهنگ ایمنی در محیط کار، مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از مدیرعامل و مسئول ایمنی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء به جهت رعایت موارد ایمنی و کاهش حوادث ناشی از کار در سال گذشته، بعنوان واحد برتر HSE استان با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.
60 دستگاه کشنده (ترمینال تراکتور) مدرن و بروز دنیا جهت افزایش کیفیت خدمات دهی به ناوگان حمل و نقل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء در ترمینال یک و یال شرقی ترمینال دو بندر شهید رجایی افزوده می شود.
یک کارآفرینی بوشهری گفت: شرکت فنی و مهندسی بلندپروازان پویا دارای محصول دانش بنیان آب شیرین کن BWD است؛ که مرحله صنعتی و تجاری سازی خود را انجام داده و هدف از تولید این آب شیرین کن، تولید و تامین آب مصرفی مورد نیاز شناورهای صیادی با تصفیه و نمک زدایی کردن آب دریا است.
جلسه کمیته مدیریت بحران شرکت نفت خزر با توجه به همه گیری موج سوم بیماری کووید 19 با محوریت هم اندیشی و اتخاذ تدابیر و راهکارهای مناسب برای ادامه فعالیت های پیگشیرانه در مقابله با ویروس کرونا برگزار شد.
چین اعلام کرده که با پایان گرفتن بیماری کرونا در کشورش قصد دارد "سومین نمایشگاه بین ‌المللی واردات" را برگزار کند که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دانش ‌بنیان‌ های ایرانی نیز به سومین دوره این نمایشگاه می‌ روند.
شرکت‌ های دانش بنیان در حوزه تجاری ‌سازی، فروش و توسعه بازار، خدمات متنوعی را می توانند از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کنند.
مدیرعامل شرکت نفت خزر گفت: اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای را در برابر شیوع ویروس کرونا، بلافاصله پس از اعلام رسمی وزارت بهداشت و ابلاغ کمیته اضطراری شرکت ملی نفت در دستور کار قرار دادیم و در این راستا بدون فوت وقت ضمن تشکیل کمیته مدیریت بحران اقدامات لازم جهت اجرا اعلام شد.
خدمات ارائه شده به شرکت‌های دانش بیان حوزه‌ های مختلفی را در بر می ‌گیرد که ارائه انواع خدمات و معافیت‌ ها در حوزه مالیات و حقوق و عوارض گمرکی یکی از بسته ‌های حمایتی پیش بینی شده برای حمایت از این شرکت ‌ها است.
مدیرعامل ایزوایکو از آمادگی این مجتمع صنعتی جهت همکاری با کشور عراق در زمینه نفت و گاز و صنایع دریایی خبر داد.