۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳: ۱۷: ۲۹
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
صدرای بوشهر تنها جزیره صنعتی کشور، اول اسفندماه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) میزبان پیکر مطهر شهدای گمنام بود.
نماینده شرکت دانش بنیان پژوهان صنعت هومهر گفت: بر اساس مطالعات تولید فناورانه کیتوسان با خلوص بالا از پوست میگو برای اولین بار صورت گرفته و نه تنها در کشور بلکه در جهان مورد مشابهی نداشته است و یا لااقل گزارش نشده است.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان پترو انرژی خلیج فارس با بیان اینکه اکثر قطعات بازوهای بارگیری به غیر از کنترل پنل و شیرآلات هیدرولیکی را در ایران ‌‌‌تولید می‌کنیم، اظهار داشت: از نظر طراحی و تولید، محصولات ما هیچ نقصی ندارند و ما فقط اعتماد ‌‌‌می‌خواهیم.
توسط محققان در حوزه دریا، نرم‌افزار "نیکو سار" باهدف ایجاد یك سیستم نظارتی بر دریا و نجات جان انسان‌ها در دو بخش طراحی شد.
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد اشخاص حقوقی واجد صلاحیت و دارای حسن شهرت در حوزه مدیریت و بهره برداری از بنادر و مخازن را شناسایی نماید، لذا از کلیه شرکت های معتبر دارای گواهینامه صلاحیت حرفه ای دعوت بعمل آورده است.
جانشین رئیس منطقه شرکت ملی نفتکش ایران در منطقه خارگ با تاکید بر اینکه کشتی‌های این شرکت تحت پوشش بیمه P&I و بیمه‎های معتبر بین‎المللی موسوم به I.G.A قرار دارند، از امضای قرارداد همکاری برای تشکیل شرکت مشترک نوسازی ناوگان خبر داد.
شیلنگ‎های فرسوده گوی شناور (SBM) صادرات نفت در منطقه لاوان تعویض شد تا از بروز هرگونه مشکلی در صادرات نفت خام پیشگیری شود.
نایب رییس دوم کمیسیون انرژی مجلس گفت: برخی مدیریت‌ها توسعه‌گرا هستند و در کنار توسعه اشتغال هم ایجاد می‌کنند و در برابر مدیرانی داریم که منحل‌کننده هستند، درباره حفاری شمال هم مشکل اساسی همین است.
کارگران حفاری شمال نگران تعدیلها در این شرکت هستند، مدیر منابع انسانی شرکت می گوید: ۷۰ نفر را تعدیل کرده ایم و در حال بازنگری در چارت سازمانی شرکت هستیم.
مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران طی فراخوانی عناوین پروژه های پژوهشی سال 1396 این شرکت را اعلام کرد.
محققان در شرکت دانش‌بنیان کارن موفق شدند کانکتورهای الکتریکی که در صنایع نفت و گاز، ریلی، خودرو، هوافضا، دریایی و پزشکی کاربرد دارد را طراحی و تولید کنند تا به این ترتیب گام بلندی برای جلوگیری از واردات این محصول و خروج ارز از کشور بردارند.
شرکت آرش شاتین در راستای توسعه تولید ملی و بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا از سال 1392 تاسیس گردیده و دستاورد جدید این شرکت تولید تجهیزات نجات فردی (PFD)، تعلیق، فلوتیشن و نجات بادی و مخازن انعطاف پذیر برای اولین بار در ایران و خاورمیانه می باشد.
شرکت فایبر صنعت دریا کیش، طراح و سازنده انواع شناورهای مدرن دریایی و سازه های مهندسی بر پایه مواد کامپوزیت، برای تکمیل کادر فنی خود دعوت به همکاری می نماید.
نماینده صندوق توسعه صنایع دریایی در استان سیستان و بلوچستان: سهولت و ارتباط نزديك با صيادان و شاغلين در صنعت دريايي موجب ارائه خدمات آسان و كار آمد شده است.