پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
وزیر کشتیرانی و بزرگراههای هند روز سه شنبه در سخنانی اظهار کرد دولت هند هم اکنون یک شرکت بین المللی را برای توسعه بندر چابهار ایجاد کرده است.
با تلاش پرسنل اداره كل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان لاشه یك فروند مغروقه پر خطر واقع در جنوب جزیره لاوان خارج و به بندر شهید رجایی منتقل شد.
فرماندار شهرستان نور با اشاره به اینکه برخی قوانین و تقابل دستگاه‌ها مانع سرمایه‌گذاری است، گفت: تقابل دستگاه‌ها و در طول هم قرار داشتن قوانین مانع سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی در ساحل و دریا است.
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از خارج سازی نخستین مغروقه در اروند رود در سال جاری خبر داد.
معاون امور دریایی و عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به تردد سالانه یک هزار و 500 کشتی در دریای خزر گفت: در جهت کاهش آلودگی های نفتی در دریا، پیشگیری مهمتر از مقابله با آن است.
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از راه اندازی خط کشتیرانی مسافری دریایی-ساحلی برای اولین بار در محدوده خلیج چابهار خبرداد.
در حالی سازمان بنادر در سال ۹۴ اقدام به جا به جایی ۲۰۰۰ تن خاک مرغوب زراعتی کرده است، که گمرگ معتقد بود این خاکها به گمرک مقصد هرگز تحویل داده نشده است.
مدیر بندر شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان از راه‌اندازی خط گردشگری، بندرعباس به عمان، بندرعباس به دبی و بندرعباس به لارک خبر داد.
معاون اداره بازرسی و یکنواختی اداره‌کل مراقبت پرواز به‌عنوان یکی از اعضای هیات رئیسه اجلاس سالانه مشترک سازمان جهانی ایکائو (ICAO) و بنادر و کشتیرانی (IMO) در حوزه آموزش تئوری و عملی تجسس و نجات انتخاب شد.
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای منطقه آزادکیش با اعلام اینکه شناورهای گرفتار شده در تندباد نیمه شب گذشته در مسیر بندر چارک - کیش نجات یافتند، گفت: با خدمات خوب ستاد بحران و تیم های امداد و نجات مشکل خاصی نبوده و تمامی مسافران در سلامت کامل به سر می برند.
هر ساله گردشگران بسیاری در استان گیلان حضور یافته و از نقاط زیبا و جاذبه های ممنحصر به فرد استان بازدید می کنند.
نماینده مردم بابل در مجلس گفت: ساخت‌وسازهای بی‌حساب در سواحل، آلودگی دریا و ورود پساب رودخانه‌ها به دریا از مشکلات نبود متولی واحد برای دریا و سواحل است.
تیم مرکز جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان موفق به نجات ۱۵ نفر از سرنشینان یک فروند لنج صیادی در آبهای دریای عمان شدند.
بانک تجارت در بخش های مختلف حمل و نقل و خدمات دریایی، تکمیل و ساخت پروژه های بندری و تجهیزات آموزشی دریایی به معرفی شدگان مورد تایید از سوی سازمان بنادر که طرحهای آنها دارای توجیهات فنی و اقتصادی باشد، تسهیلات پرداخت می نماید.