۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳: ۴۳: ۲۱
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
مدیر عامل شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر گفت: این شرکت کما فی السابق در کوتاه ترین زمان ممکن خبر ابلاغیه را به اطلاع رسانده و هیچ قصور عمدی و سهوی صورت نگرفته است.
موج شکن ۵۰۰ متری غیر مجاز که توسط بخش خصوصی در پلاژ ساحلی تیس واقع در بخش شرقی خلیج چابهار احداث شده بود با اقدام قانونی اداره کل بنادر و دریانودری استان سیستان و بلوچستان تخریب شد.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام این مطلب که اقتصاد آبی راهکار توسعه دریامحوری است، گفت: کشتی مرسک طبق یک پروسه حقوقی در آبهای ایران توقیف شد و آزاد شدن آن نیز دقیقا بر اساس نظر دادگاه و شورای‌عالی امنیت‌ملی بوده است.
وزیر راه و شهرسازی در سفر به بندرعباس قبل از افتتاح پروژه های دهه فجر، با سفر به جزیره هرمز دستور آغاز لایروبی کانال دسترسی و احداث دیوار ساحلی بندر چند منظوره هرمز را صادر کرد.
پس از گذشت دو ماه از انتشار تفاهم‌نامه شرکت توسعه خدمات دریای و بندری سینا با سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر انعقاد قرارداد بلندمدت در ترمینال کانتینر شماره 2 بندر شهید رجایی در تاریخ 27 آذر 96، روز جاری این شرکت در مورد نهایی شدن قرارداد مذکور شفاف‌سازی کرد.
با مصوبه هیئت وزیران بندر کاسپین در استان گیلان به عنوان مرز رسمی و مجاز دریایی تعیین شد.
با تلاش متخصصان کشورمان دومین مغروقه از آبراه استراتژیک خور موسی خارج شد.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق استان هرمزگان از افتتاح اسکله شناور چند منظوره و شناور تجسس و نجات دریایی همزمان با دهه فجر در بندر جاسک خبر داد.
بندر چوئبده همان مکانی که روزی رونق بسیار داشت، حالا در انتظار تدبیری نو برای فعالیت دوباره تجار است.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از صدور بالغ بر 12 هزار فقره گواهینامه دریانوردی طی 10 ماهه سال جاری در این استان خبر داد.
مجوز تاسیس و ساخت بندر صیادی ثامن الائمه آبادان در استان خوزستان توسط معاون توسعه و تجهیز سازمان بنادر و دریانوردی به مدت یکسال دیگر تمدید شد.
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: اولین جشنواره گردشگری دریایی اروند و کارون اسفند ماه سال جاری به میزبانی بندرخرمشهر برگزار می شود.
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی آبادان از واگذاری بندر صادراتی ماهشهر به شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان خبر داد.
اولین گردهمایی " اجرای مقررات بین‌المللی دریانوردی و ممیزی" توسط اداره کل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی بین‌المللی دریانوردی برگزار شد.