۰۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۹: ۵۰: ۱۱
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از ارائه خدمات امداد پزشکی به خدمه تانکر نفتکش خارجی خبر داد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: بر اساس ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه ، آبراه استراتژیک اروندرود به طور کامل لایروبی خواهد شد.
ساخت موج شکن یکی از مطالبات ساکنان بندر خارگ بود که در مدت شش ماه با سرمایه‌‌‌گذاری ۱۰ میلیارد ریال در جزیره خارگ ساخته شد.
با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از نمایندگان مجلس و مسئولان استان هرمزگان، عملیات اجرایی احداث سه پست اسکله جدید صادرات فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی آغاز شد.
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه هندی ها طبق قرارداد نمی توانند در تامین تجهیزات بندر چابهار بهانه تراشی کنند، گفت: عمل نکردن به متن قرارداد به ضرر هندی ها تمام می شود.
نود و هشتمین اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی (MSC) که با حضور ۱۷۰ کشور عضو و سازمان‌های ناظر در لندن برگزار شد، پنج دستاورد مهم برای جمهوری اسلامی ایران به همراه داشت.
معاون دفتر برنامه و بودجه سازمان بنادر و دریانوردی از افتتاح ۹ پست اسکله در سواحل‌جنوبی کشور و در چابهار خبر داد که ۲۴ هزار شغل ایجاد خواهد کرد.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از انجام عملیات خارج سازی لاشه یک فروند مغروقه پر خطر واقع در کانال ورودی بندر بهمن با پیشرفت 60 درصدی خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: روزانه ۱۱۰۰ تن مواد غذایی از بنادر استان بوشهر به قطر صادر می‌شود.
فاز نخست طرح پایانه کانتینری بندر بوشهر در جزیره نگین به عنوان یکی از پروژه‌های سفر سال ۹۳ رئیس‌جمهوری به بوشهر ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان جزییاتی را در خصوص سانحه آبگرفتگی و غرق شدن یک شناور مسافری بدون مسافر در بندرگاه جزیره کیش اعلام کرد.
معاون امور عمرانی استاندار خوزستان از فعال سازی و ساماندهی اسکله‌های غیر فعال و متروکه استان به منظور ایجاد اشتغال و جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی خبرداد.
مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش علت غرق شدن کشتی مسافربری دنا 110 را آبگرفتگی موتورخانه اعلام کرد و افزود : این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت.
برای نخستین بار در سطح بنادر کشور صورت گرفت ؛
معاون مهندسی عمران اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از انجام عملیات هیدروگرافی (آب‌نگاری) پیشرفته مجتمع بندری شهید رجایی و کانال دسترسی آن با استفاده از دستگاه عمق‌یاب چندپرتوی برای نخستین بار در سطح بنادر کشور خبر داد.