۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷: ۳۱: ۰۷
پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
مدیر اداره بنادر و دریانوردی كيش از راه اندازی سامانه جامع دريايی در تنها بندر چند منظوره این جزیره مرجانی و صدور الکترونیکی مجوز خروج کشتی ها طی یکماه اخیر خبر داد.
با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذار خارجی با سرمایه گذاری ده میلیون یورو (حدود 500 میلیارد ریالی)، دو فروند شناور لایروب و یدک کش از کشور هلند خریداری و به بندر آستارا وارد شد.
همایش تبیین شفاف و صریح روند عملکردی برنامه CPMS برای مدیریت پروژه ها در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد برگزار شد.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه گفت: شناور "نظامی گنجوی ۵" حامل ۸۰ دستگاه خودرو ترانزیتی، در اسکله اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه پهلو گرفت.
سامانه ثبت شکایات مردم در خصوص خدمات حمل‌ و نقل با هدف ثبت انتقادات و پیشنهادات و انتقال به مسئولان ذیربط شقوق ریلی، جاده‌ای، هوایی و دریایی در قالب روبات تلگرامی به نام "سفر ۹۶" فعال شد.
استاندار هرمزگان گفت: برنامه‌های خوبی برای توسعه بندرتیاب مدنظر است تا این ظرفیت مغفول مانده به بندری فعال و پررونق تبدیل شود و نیاز است اقداماتی همچون ایجاد پایانه صادراتی، احداث سردخانه و انبار و بهسازی جاده دسترسی میناب به تیاب، افزایش جذب گردشگران دریایی با توجه به مناطق دیدنی ساحلی و جنگل‌های دریایی در خور تیاب انجام شود.
نشست امروز کمیسیون عمران مجلس با هدف بررسی مشکلات بندر انزلی برگزار شد.
مدیر روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی: برخی از نمایندگان ما بنادر را نمی‌شناسند وبا نقش و سهم بنادر اقتصاد کشور آشنا نیستند. این اطلاع‌رسانی را ما باید انجام بدهیم. باید یک آیین‌نامه یا نظام‌نامه تعریف کنیم، چون اقبال خوبی در این زمینه وجود دارد.
نخستین دوره آموزشی طراحی بنادر با همت سازمان بنادر و دریانوردی و همکاری دانشگاه دلف هلند و دانشگاه امیرکبیر، امروز در دانشکده مهندسی صنایع و مدیریت دانشگاه امیرکبیر آغاز شد.
تعیین محدوده و مرزبندی مناطق ساحلی کشور، طرح کاربری مطلوب اراضی منطقه ساحلی و مدیریت مطلوب مسایل زیست محیطی از مهم ترین اهداف طرح مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی کشور است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: با پهلوگیری یکی از بزرگترین کشتی های حمل قیر در بندر خلیج فارس، بار دیگر درخت برجام در صنعت حمل و نقل دریایی استان هرمزگان به ثمر نشست.
مدیر بنادر و دریانوردی دریاچه ارومیه از انتقال قدیمی‌ترین کشتی موجود در دریاچه ارومیه به موزه دریایی بندرشرفخانه خبر داد.
طی نشستی با حضور مدیران ارشد اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، راهکارهای مربوط به توسعه ناوگان و نوسازی شناورهای گردشگری دریایی در جزیره قشم مورد بررسی قرار گرفت و از شناور سازان دعوت بعمل آمد تا برای طراحی شناورهای تفریحی و تولید داخلی آن طرح های توجیهی خود را ارایه کنند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از ورود سومین محموله تجهیزات خریداری شده فاز یک طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.