پربحث ترین اخبار
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
نماینده مردم بابل در مجلس گفت: ساخت‌وسازهای بی‌حساب در سواحل، آلودگی دریا و ورود پساب رودخانه‌ها به دریا از مشکلات نبود متولی واحد برای دریا و سواحل است.
تیم مرکز جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان موفق به نجات ۱۵ نفر از سرنشینان یک فروند لنج صیادی در آبهای دریای عمان شدند.
بانک تجارت در بخش های مختلف حمل و نقل و خدمات دریایی، تکمیل و ساخت پروژه های بندری و تجهیزات آموزشی دریایی به معرفی شدگان مورد تایید از سوی سازمان بنادر که طرحهای آنها دارای توجیهات فنی و اقتصادی باشد، تسهیلات پرداخت می نماید.
در آستانه اجرای طرح ساماندهی سفرهای دریایی نوروزی سال 96 ، نخستین مانور جستجو و نجات دریایی و اطفاء حریق به منظور ایمنی بیشتر سفرهای دریایی در آب های ساحلی جزیره کیش برگزار شد.
علیرغم ادعای منابع هندی مبنی برتاخیر ایران در آزادسازی اعتبار ۲۲.۵میلیون دلاری توسعه بندر چابهار، مسئولان ایرانی در این زمینه دچار تناقض‌گویی هستند.
نمایندگان مردم در خانه‌ملت ساخت و سازهای بی‌ضابطه در سواحل و آلودگی دریا را ناشی از عدم توجه مسئولان در اجرای قوانینی چون تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل و آزادسازی سواحل دانستند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:‌ سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه گردشگری دریایی و تفریحی در خزر تخفیف‌های ویژه‌‌ای را جهت سرمایه‌گذاری اعمال کرده است و این سرمایه‌گذاری فقط باید توسط بخش خصوصی باشد‌.
مديرعامل شركت خط دريابندر از برنده شدن اين شركت در مناقصه جديد بندر انزلي خبر داد.
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با انتقاد از تصرف تمامی اراضی سواحل دریای خزر، گفت: ویلاسازی مسئولان و افزایش سازه‌‌های ارگان‌های دولتی در سواحل مانع اجرای آزادسازی سواحل است.
در حال حاضر میانگین سن ناوگان تجاری و نفتی کشورهای حاشیه خزر 27.1 سال است.
بندر امیرآباد جهت هماهنگی بیشتر دستگاه های مرتبط با اجرای طرح گردشگری دریایی ، جلسه ای را با حضور نمایندگان این ارگان ها در محل این بندر برگزار کرد.
کشتی کانتینری با هزار و ۴۲۲TEU کانتینر در بندر شهید کلانتری چابهار پهلو گرفت.
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بندرخرمشهر 22 اسفند ماه جاری میزبان پیکر گلگون کفن 160 شهید دوران دفاع مقدس است.
قرار گیری ایران در مسیر جاده ابریشم، موقعیت ویژه‌ای را برای فعالان اقتصادی کشور فراهم کرده است که می‌تواند زمینه ساز پیدایش رشد و توسعه در صنعتی نظیر گردشگری باشد.