کد خبر: ۳۶۷۹۶
تعداد بازدید: ۱۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

بومی سازی تجهیزات حفاری در گروه پترو پارس برای اولین بار در کشور / با تصاویر

برای اولین بار در کشور و با حضور مدیرعامل گروه پترو پارس، بومی سازی برخی از تجهیزات پیچیده و حساس صنعت نفت در حوزه حفاری و تکمیل چاه در یکی از شرکت‌ های زیرمجموعه گروه پترو پارس کلید خورد.
به گزارش مارین نیوز، مدیرعامل گروه پترو پارس در بازدید از فضاهای صنعتی و اداری گروه پترو پارس در جزیره کیش که به همراه جمعی از مدیران گروه پترو پارس انجام شد، با حضور در کارخانه شرکت تکنولوژی تکمیل چاه کیش (KCT) از روند تولید محصولات پیشرو و جدید این کارخانه شامل تجهیزات حفاری و سرچاهی بازدید کرد.


براساس اعلام روابط عمومی این گروه، برخی از اقلام تولید شده در این مجموعه با تکیه بر دانش و تخصص مهندسان شرکت پترو پارس برای اولین بار در کشور بومی سازی و ساخته شده است که ضمن تسهیل در اجرای طرح های جدید گروه پترو پارس، موانع اجرای سایر طرح ها و پروژه های صنعت نفت را نیز برطرف می کند.
حمیدرضا مسعودی در این بازدید همچنین از فضای اختصاصی اسلکه و انبارهای گروه پتروپارس در بندرگاه جزیره کیش بازدید کرد و پیش نیازهای لازم جهت اجرای طرح‌های جدید را مورد بررسی قرار داد.
وی پس از بازدید از یارد و انبارهای موجود در فضای اختصاصی گروه پترو پارس در اسکله بندر کیش، طی جلسه ای به ارزیابی روند یکپارچه سازی و انتقال مدیریت انبارها به شرکت پترو پارس لیمیتد (PPL) پرداخت.
مسعودی ضمن بررسی شرایط و امکانات گروه پترو پارس در جزیره کیش، جهت تسریع و تسهیل در اجرای طرح ها و پروژه های جدید برنامه ریزی کرده و دستورات لازم را صادر کرد.


ارسال نظر