کد خبر: ۳۷۰۱۷
تعداد بازدید: ۱۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

لغو نمایشگاه بین المللی پدافند و تجهیزات دریایی دوحه بخاطر کرونا

کمیته برگزار کننده نمایشگاه بین المللی تجهیزات دریایی قطر (دیمدکس ۲۰۲۰) به سبب نگرانی ‌ها از شیوع ویروس کرونا در پی رایزنی با مسئولان وزارت بهداشت و دولت قطر این نمایشگاه را لغو کرد.
به گزارش مارین نیوز، کمیته برگزار کننده نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دیمدکس ۲۰۲۰ قطر روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد: با مسئولان وزارت بهداشت و دولت قطر درباره برگزاری این نمایشگاه رایزنی های مفصلی داشته ایم و بعد از بررسی ها در نهایت تصمیم به لغو برگزاری این نمایشگاه گرفتیم.
کمیته برگزار کننده این نمایشگاه افزود که اولویت اصلی ما حفظ سلامت عمومی مردم است. قرار بود این نمایشگاه با مشارکت ۸۰ کشور در ۱۶ و ۱۸ ماه مارس جاری برگزار شود. این نمایشگاه هر دو سال یک بار و در چهار بخش شامل نمایشگاه، همایش فرماندهان نیروی دریایی خاورمیانه، هیات‌ های عالی رتبه و نمایش کشتی‌ های جنگی کشورها برگزار می‌ شود.
براساس این گزارش از رویترز، به دنبال گسترش شیوع کرونا بسیاری از کشورها برنامه های منطقه ای و بین المللی خود را لغو کرده اند.
رقابت های جام جهانی پاراتیراندازی العین امارات از جمله برنامه های بین المللی است که به دنبال شیوع این ویروس لغو شده است.
تمرین نظامی مشترک آمریکا با رژیم صهیونیستی نیز به علت شیوع ویروس کرونا لغو شده است.ارسال نظر