کد خبر: ۳۷۵۳۱
تعداد بازدید: ۱۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳

اسماعیل صادقی سکاندار جدید ایزوایکو

طی مراسمی با حضور معاون حمل و نقل ایدرو، اسماعیل صادقی به عنوان سکاندار جدید مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) معرفی شد.
به گزارش مارین نیوز، معاون حمل و نقل ایدرو در این مراسم افزایش بهره وری و تزریق انگیزه بیش از پیش و جوانگرایی در عین کارآزمودگی را از اهم سیاستهای ایدرو در فرایند جابجایی مدیران برشمرد.


بهزاد اعتمادی اقدامات سال های اخیر ایزوایکو به ویژه در شرایط تحریم برای خدمات رسانی به ناوگان دریایی کشور را ارزشمند برشمرد و بر لزوم روزآمدسازی و افزایش کمی و کیفی قراردادهای ساخت، تعمیرات و پشتیبانی انواع شناورها از جمله شناورهای بزرگ تاکید کرد.
وی همچنین ساخت و تعمیر انواع سازه های دریایی از جمله تاسیسات صنایع انرژی از قبیل سکو های گازی را دستاورد مناسب ایدرو و ایزو ایکو در سالهای اخیر عنوان کرد.
اسماعیل صادقی که بیش از دو دهه سابقه فعالیت در حوزه صنایع دربایی و کشتی سازی دارد از سال ۱۳۸۵ در مجموعه ایزوایکو مسولیتهای مدیریتی داشته است.
معاونت مجتمع ایزوایکو، مدیرعامل کشتی سازی عظیم گسترش، عضویت هیات مدیره و مدیریت اجرایی در کشتی سازی های ندیم و بحر گسترش ( تابعه ایزوایکو) و نیز مدیریت سازه در شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا از جمله سوابق وی است.


در این مراسم همچنین از خدمات ده ساله مهندس حمید رضاییان اصل مدیرعامل سابق ایزوایکو تقدیر شد.
الیاسی مدیرکل حراست، کمانه مدیر ارتباطات، حسینی مدیر صنایع دریایی، محرمخانی مدیر امور مجامع ایدرو و اعضای هیات مدیره ایزوایکو در این نشست حضور داشتند.

ارسال نظر