کد خبر: ۳۷۶۶۶
تعداد بازدید: ۴۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶

انتصاب اعضای جدید هیئت مدیره ایزوایکو / سلمان ضربی مدیرعامل جدید ایزوایکو

اعضای جدید هیئت مدیره مجتمع کشتی ‌سازی و فراساحل ایران (ایزوایکو) با حکم معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب و دکتر سلمان ضربی به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شد.

به گزارش مارین نیوز، معاون وزیر صمت در نشست معارفه هیات مدیره با تاکید بر این که ایزوایکو ظرفیت و سرمایه ملی و مزیتی منطقه ‌ای است گفت: ایدرو برنامه ارتقای مستمر تخصصی و حرفه ‌ای ایزوایکو به‌ عنوان بزرگترین سازنده و تعمیر کننده انواع شناورها و سازه‌ های دریایی کشور را به جد در دستور کار دارد و در سیاست‌ های وزارت صمت در دولت مردمی توجه مضاعفی برای توانمندسازی و حمایت ‌های کارشناسانه از صنعت دریایی و تولیدکنندگان این حوزه معطوف شده است.


محسن صالحی ‌نیا همچنین نقش کلیدی ایزوایکو برای رفع نیازهای کشور در زمینه تعمیرات، نوسازی و ساخت انواع شناور به ویژه در شرایط تحریم‌ های غیرقانونی سال ‌های اخیر و نیز داخلی ‌سازی سازه ‌های دریایی مورد نیاز صنایع انرژی کشور را شاخصه توانمندی داخلی و ملی ارزیابی کرد و از اعضای جدید هیئت مدیره بزرگترین مجتمع کشتی سازی کشور خواست تا این مسیر را با شتاب و دقت بیش از پیش دنبال نمایند.
در این نشست همچنین احکام هیئت مدیره جدید آقایان ضربی، صادقی و رضایی ابلاغ شد. 
سلمان ضربی مدیرعامل جدید ایزوایکو دکترای صنایع دریایی از دانشگاه ملی کره جنوبی، مهندسی و کارشناسی ارشد مکانیک و کشتی سازی از دانشگاه صنعتی شریف دارد. وی علاوه بر حضور از دو دهه قبل در مجموعه ایزوایکو سوابقی چون مدیریت پروژه ساخت نخستین کشتی اقیانوس پیمای ایران و مدیریت پروژه ساخت بزرگترین نفتکش داخلی و مدیریت کشتی سازی صنایع دریایی ایران (صدرا) را نیز در کارنامه خود دارد.
در این مراسم از خدمات اسماعیل صادقی سرپرست سابق مجتمع قدردانی شد.
همچنین حسن شیخ نیا معاون مالی اقتصادی و عضو هیات عامل ایدرو، بر انجام دقیق تکالیف مجمع تاکید کرد.
الیاسی مدیر کل حراست، حسینی مدیر صنایع دریایی،‌ کمانه مدیر ارتباطات نیز موارد حوزه‌ های تخصصی را با اعضای هیات مدیره ایزوایکو به تبادل نظر گذاشتند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
MHKH
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
0
0
وقتی هنوز در کشتی سازی شمال یودم از ایشان تعریف های بی شماری را شنیدم.

6 سال پیش امیدوار بودم روزی بتوانم افتخار همکاری با سلمان ضربی را داشته باشم.

عمر گذشت و دیدن دریا ارزویم شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸
0
0
انشاله مه ایشان از مدیران پروازی نباشند و در محل کشتی سازی حضور فعال و دائمی داشته باشند
ارسال نظر