کد خبر: ۳۸۶۲۵
تعداد بازدید: ۵۸۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۵

برگزاری نشست معرفی فرصت ‌های سرمایه‌گذاری ارائه خدمات دكل‌ های حفاری

نشست معرفی فرصت ‌های سرمایه ‌گذاری ارائه خدمات دکل‌ های حفاری در قالب قراردادهای مشارکت عمومی - خصوصی توسط شرکت ملی نفت ایران برگزار می شود.
به گزارش مارین نیوز از شرکت ملی نفت ایران، در اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و با هدف مردمی سازی اقتصاد نفت و گاز و همچنین با عنایت به لزوم تامین دستگاه ‌های حفاری دریایی و خشكی مورد نیاز نگهداشت / افزایش تولید نفت و گاز و اجرای طرح‌ های توسعه ‌ای، شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد با استفاده از ظرفیت قراردادهای مشارکت عمومی – خصوصی، نسبت به خرید تضمینی خدمات دکل های حفاری اقدام کند.
در قالب این طرح، سرمایه گذاران / سازندگان / تامین کنندگان و شرکت های خدمات فنی چاه ضمن انعقاد قرارداد خرید تضمینی 10 ساله با شرکت ملی نفت ایران، نسبت به ارائه خدمات دکل های حفاری مورد نیاز اقدام خواهند کرد.
این قراردادها از مزایای قانونی مندرج در ماده 20 قانون برنامه هفتم توسعه کشور برخوردار بوده و پس از انجام تشریفات قانونی مربوطه به شرکت های حائز شرایط مالی و اجرایی واگذار می شود.
به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری و چهارچوب قراردادهای موضوع این طرح، نشستی در تاریخ 26 دی ماه 1402 در محل مرکز همایش های کوشک شرکت ملی نفت ایران برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این نشست به درگاه اینترنتی مدیریت سرمایه گذاری و کسب و کار به نشانی www.investment.nioc.ir مراجعه کنند.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
محمد رضایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۹
0
0
ممنون از مارین نیوز بابت اطلاع رسانی
ارسال نظر