کد خبر: ۳۸۷۰۹
تعداد بازدید: ۴۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴

تسهیلات ویژه برای سرمایه گذاران ساخت و تامین شناور مسافربری

سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی می توانند با 20 درصد آورده و تامین مابقی از طریق وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی در طرح نوسازی ناوگان مسافری دریایی کشور مشارکت کنند.
به گزارش مارین نیوز، علی اکبر مرزبان در نشست تخصصی معاونین دریایی بنادر کشور در بوشهر، تاکید کرد: نوسازی و توسعه ناوگان مسافربری دریایی در اولویت سازمان بنادر قرار دارد.


مرزبان با اشاره به ظرفیت گردشگری و سفرهای دریایی در استان های ساحلی کشور، خاطرنشان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی با همکاری وزارت "صمت" تمهیداتی فراهم کرده تا سرمایه گذاران در حوزه ساخت و تامین شناورهای مسافربری درخواست های خود را به سازمان ارائه کنند و از محل وجوه ارائه شده، تسهیلاتی با سود بسیار اندک در اختیار آنان قرار گیرد.
وی افزود: در راستای تامین ایمنی و رفاه حال هم وطنان در سفرهای دریایی، سازمان بنادر و دریانوردی در قالب طرح نوسازی ناوگان مسافربری از سرمایه گذاران در این حوزه حمایت می کند.
مرزبان یادآور شد: امید است برای نوروز امسال نیز همچون سال گذشته شاهد یک عملیات ایمن و پر از نشاط برای سفرها  و گردشگری دریایی مردم شریف میهنمان در بنادر کشورباشیم.

ارسال نظر