پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
انگلیس یکی از زیردریایی‌های هسته‌ای جدید خود را روانه اولین سفر دریایی آزمایی خود کرد.
همزمان با سالگرد تاسیس شركت تایدواتر سیلوهای غلات این شرکت در بندر امیرآباد افتتاح می شود.
«مارک دونه‌لان» از مدرسه‌ی علوم هواشناسی و دریایی دانشگاه میامی و یک مؤسسه‌ی هواشناسی نروژی، اطلاعات جدیدی درباره‌ی امواج خیلی عظیم دریافته است. یکی از این امواج در ساعات اولیه‌ی صبح روز ۹ نوامبر سال ۲۰۰۷ از دریای شمال عبور کرده است.
بر اساس قانون هدفمند کردن یارانه ها و ماده ۷۱ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، تعیین قیمت فرآورده های اصلی با سازمان هدفمند کردن یارانه هاست نه شرکت ملی نفت ایران.
یکی از معضلات گریبانگیر جامعه دریایی، بیکاری دریانوردان ایرانی باتجربه و متعهد با ورود بیش از حد دریانوردان خارجی به ناوگان دریایی کشور است که متاسفانه مسئولین به آن توجهی ندارند.
چرا آریا بنادر ایرانیان نمی تواند طبقه سوم ساختمان کیش را به یاد آورد (3)
نه زیان های کلان پروژه بندر انزلی، نه ناتوانی آن در توسعه فاز اول بندر چابهار، نه جنب و جوش و عطش آن در بندر امام خمینی هیچکدام شاید آنقدر معرف شرکت آریا بنادر ایرانیان نبوده باشد که دفتر بزرگی در طبقه سوم ساختمان شماره دو بنادر و دریانوردی [کیش] در خیابان دیدار جنوبی تهران معرف آن است.
وزیر کشتیرانی و بزرگراههای هند روز سه شنبه در سخنانی اظهار کرد دولت هند هم اکنون یک شرکت بین المللی را برای توسعه بندر چابهار ایجاد کرده است.
وزیر نفت از احتمال برگزاری یک مناقصه برای توسعه فرزادبی خبر داد و گفت: ممکن است طرح توسعه فرزادبی به صورت EPCF به شرکت‌ها داده شود.
پروفسور «وین پتی گروو»، مدیر اجرایی مرکز مدیریت محیط‌های آبی دانشگاه ملبورن: اقدامات دولت ایران برای نجات دریاچه ارومیه قابل توجه است.
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان گفت: اسکله کشتی سازی به کمک صیادان صید صنعتی می آید.
نیروی دریایی چین روز چهارشنبه اولین ناوهواپیمابر ساخت خود را که دومین ناوهوپیمابر این کشور است، به آب انداخت.
بزرگترین قایق پلی اتیلنی یکپارچه جهان 8 متر طول، 2 و نیم متر عرض و یک تن وزن دارد و ایران با معرفی این محصول، انحصار تولید آمریکا را شکست.