پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
محمد الله بتاش وزیر حمل و نقل افغانستان درحالی به استقبال گرم دولت و مردم افغانستان نسبت به موافقتنامه چابهار اشاره کرد که نیتین گادکاری وزیر کشتیرانی، حمل و نقل و بزرگراه‌های هند از تاکید نخست‌وزیر کشورش بر اجرای طرح توسعه بندر چابهار خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی پس از امضای موافقت‌نامه سه جانبه گفت: فاز اول توسعه بندر چابهار بر اساس برنامه زمان‌بندی درحال اجراست.
رئیس اداره هواشناسی دریایی مازندران گفت: دریای مازندران در روزهای پنج‌شنبه طوفانی و در روز جمعه هفته جاری مواج پیش‌بینی می‌شود.
سیاری در ادامه سخنانش با بیان اینکه نیروی دریایی ایران بالاترین سطح فن‌آوری را دارد گفت : حضور در آبهای بین المللی توان، قدرت و فنآوری نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می گذارد.
با توجه به عملکرد موفق و مدبرانه فرمانده نیروی دریایی ارتش، در جشنواره مالک اشتر نیروهای مسلح، ایشان به عنوان موفق ترین فرمانده نیروهای مسلح انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
مهلت ثبت نام مسابقات شناورهای موتوری تا 15 مهرماه تمدید گردید.
مدیر پروژه های "زر" و "زیور" در کشتی سازی اروندان با بیان اینکه حدود یکسال است که کار تکمیل این شناورها آغاز شده گفت : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته حدود یک ماه دیگر فروند اول آن به اندازی می شود.
مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران : مجتمع (ایزوایکو) از نظر دانش فنی و مهندسی و رعایت استانداردهای دنیا، توان رقابت با کشتی‌سازی‌های بزرگ جهان را دارد.
مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: کشتی‌سازی ما باید با یک شرکت بزرگ خارجی ترکیب شود.
با اندوه فراوان اطلاع یافتیم آقای مهندس بیژن خصوصی دعوت حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافت.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان این که سهم دریا در کشورهای توسعه یافته در تولید ناخالص داخلی بیش از ۱۰ درصد و در ایران ۲.۵ درصد است، گفت: برخی مسئولان از اقدامات انجام شده در بنادر بی اطلاع هستند.
آخوندی:اقتصاد درون زای برون گرا این است که ببینیم چگونه می توانیم نقش دریا را در صادرات افزایش دهیم.