پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از احیای قراردادهای خرید کشتی در راستای توسعه و نوسازی ناوگان این شرکت به عنوان یکی از اولویت‌ها خبر داد و گفت: به دنبال زنده کردن قراردادهای معلق شده هستیم که پیش‌پرداخت آنها اجرا شده است.
با طرح سوالی که چرا نباید نفتکش از خارج بخریم و چرا سفارشات کشتی به صنایع داخلی هشت سال طول کشید ؟، مصاحبه ای با رییس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی انجام گرفته و ایشان صراحتا از مشکلات این صنعت گفتند
انعقاد موافقت نامه توسعه همکاری های مشترک میان دو موسسه رده بندی کره جنوبی و ایرانیان با حضور مقامات عالی رتبه موسسه رده بندی کرده جنوبی و موسسه رده بندی ایرانیان امضاء شد.
سمینار هم اندیشی با موضوع « ضرورت تدوین جایگاه صنایع تولیدی دریایی در راهبرد اقتصاد مقاومتی در فضای پساتحریم» در دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
قائم مقام وزیر نیرو گفت: برای تامین آب شهرهای ساحلی به ویژه جنوب در مضیقه هستیم و برای آبرسانی در آینده چاره‌ای جر شیرین‌سازی آب دریا نداریم.
تفاهم نامه همكاری میان پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی میان بین ناصر حاجی زاده ذاكر و دریادار حبیب الله سیاری به امضا رسید.
افزایش صادرات برق یکی از برنامه‌های توانیر و وزارت نیرو برای سال جاری است که بر همین اساس نیز بر اساس پیش بینی های صورت گرفته قرار است امسال 10 میلیارد کیلووات ساعت صادرات برق داشته باشیم.
توکیو شانس ورود به بازار جهانی زیردریایی را از دست داد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خواستار پیگیری راه اندازی خط مسافری دریایی بین جزایر قشم و لارک شد.
بزرگترین مغروقه باقیمانده از جنگ تحمیلی از آب های اروند رود خارج شد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: با پهلوگیری اولین کشتی خط کانتینری RCL تایلند پس از لغو تحریم ها در بندر شهید رجایی ، این لاینر نیز به بازار ده ها میلیونی ایران دسترسی پیدا کرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به توان این نیرو در عرصه تعمیرات اساسی و بازآماد ظرفیت‌های بالگردی گفت: سازمان جهادخودکفایی نیروی دریایی و صنعت "پنها" قادر است بالگردهای این نیرو را به خوبی بازآماد کرده و به چرخه دفاعی کشور بازگرداند.