پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
فرمانده نیرو دریایی ارتش:
دریادار سیاری گفت: فیلم برداری زیر دریایی ارتش از ناو آمریکایی نشانه اقتدار نیروی دریایی ارتش است.
مدیر کل نظارت بر فرآورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو ضمن ارائه توضیحاتی درباره حلال یا حرام بودن دو محصول "میگو کریل" و "رنگ کارمن"، گفت: برخی افراد اطلاعات غلط به مردم می‌دهند. طبق آخرین اطلاعات ما "کریل"، میگو نیست و اکنون بر اساس محصولی حرام با آن برخورد می‌کنیم.
بنگلادش قصد دارد چشم‌انداز واردات گاز از ایران را از طریق هند در صورت احداث خط لوله دریایی میان ایران و هند در یک جلسه رسمی به بحث و بررسی بگذارد.
شهردار شهر سیریک با تاکید بر اینکه اسناد رسمی توسعه سواحل مکران باید اصلاح شوند گفت: سیریک بخشی از توسعه سواحل مکران است اما در ردیف تخصصی اعتبارات توسعه سواحل مکران مغفول مانده است.
تفاهم نامه تولید پنج هزار تن ماهی دریایی در قفس با مشارکت بخش خصوصی ایران و یک شرکت نروژی (درجزیره قشم) به امضا رسید.
شرکت های بیمه دریایی علام کردند مقامات سعودی و بحرینی در اقدامی تازه مانع از ورود کشتی های ایرانی به آب ها و بندرگاه های خود شدند.
گزارشی تصویری از فازهای مختلف پارس جنوبی
یک گروه بین‌المللی از دانشمندان گونه‌ای جدید از موجودات درخشان را در دریای سرخ کشف کرده‌اند.
مترجم کتاب «طراحی سازه کشتی»:
محمد‌رضا خدمتی، مترجم «طراحی سازه کشتی» گفت: معتقدم این اثر در دریافت علم روز مباحث مرتبط با طراحی سازه را تسریع می‌کند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در آخرین روزهای دهه مبارک فجر به منظور افتتاح 13پروژه حوزه دریایی و بندری هرمزگان و بازدید از روند خدمات دهی به مسافران دریایی به پایتخت دریایی ایران سفر می‎کند.
انجمن مهندسی دریایی ایران به همراه ستاد توسعه فناوری صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد غرفه ای را در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سفر کیش به خود اختصاص دهد.