پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
سی و پنجمین دوره مسابقات قایق های بادبانی کاپ آمریکا در برمودای این کشور برگزار شد.
مدیر پدافند غیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: شکستگی خط لوله فاز 13 پارس جنوبی در هنگام عملیات لوله گذاری رخ داده و هم اکنون در حال تعمیر است.
بزرگترین و پیشرفته ترین کشتی اکتشاف و نمونه‎برداری الماس جهان فعالیت خود را در آبهای کشور نامیبیا آغاز کرد.
یک مقام شرکت آلمانی وینترشال با بیان این که ایران بخشی از استراتژی شرکت وینترشال برای هدف گیری مناطق کلیدی است گفت: این شرکت احتمال همکاری با گازپروم در ایران را رد نمی کند.
یک منبع آگاه از شکستن خط لوله فاز ۱۳ پارس جنوبی در حین عملیات لوله‌گذاری شرکت تاسیسات دریایی خبر داد.
طبق گزارش اداره ایمنی و محیط زیست، یک ششم از تولید فراساحلی در خلیج مکزیک تا پایان چهارشنبه گذشته در آستانه طوفان گرمسیری سیندی تعطیل شد.
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از ارائه خدمات امداد پزشکی به خدمه تانکر نفتکش خارجی خبر داد.
معاون صید و بنادر ماهی‌گیری شیلات مازندران از بازسازی ذخیره ماهی کپور در دریای خزر خبرداد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به پیگیری استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای ساخت کشتی، افزود: برخی در کشور به دنبال وارد کردن کشتی از خارج بوده و هستند، اما جلوی کارشان را گرفتیم.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: طرح پراکنش جمعیت دلفین های گوژپشت و لاک پشت های دریایی در پارک ملی دریایی دیر- نخیلو اجرا شد.
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری هرمزگان گفت: مجوز فعالیت سه کشتی گردشگری طی سال ۹۳ در استان هرمزگان صادر شد.
١٨ خانواده اینجا فراموش‌ شده‌اند، مردها برای صید رفتند و از زندان عربستان سردرآوردند؛ اما زن‌ها و بچه‌ها همین‌جا هستند، جزیره شیف، بوشهر و گناوه. گوششان به زنگ تلفن است و پایشان به راه، یک روز استانداری و فرمانداری، یک روز وزارت خارجه در استان یا تهران، یک روز دفتر نماینده مجلس و هرجای دیگری که به ذهن‌شان می‌رسد، نه‌تنها خبر امیدوار کننده‌ای نیست، بلکه اوضاع هر روز بدتر می‌شود.