پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
سمینار فرصتهای توسعه فناوری و صنایع دریایی در استان هرمزگان به همت انجمن مهندسی دریایی ایران و به میزبانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف شناسایی آسیب ها و مشکلات صنعت دریایی کشور و ارائه روش ها و راهکارهای توسعه این صنعت مهم برگزار گردید.
سومین جشنواره علمی پژوهشی پژوهش سراهای شهر تهران، ویژه دانش آموزان و هنرجویان دوره های سه گانه تحصیلی شهر تهران در روزهای 14 و 15 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای خاوران در حال برگزاری می باشد.
بورس تهران روز گذشته میزبان 13 کشور جهان در هشتمین کنفرانس بین‌المللی بازار سرمایه اسلامی (ICM) بود.
دبیر اولین اجلاس رؤسای مناطق آزاد کشورهای حاشیه اقیانوس هند گفت: بر اساس اعلام دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد بانک مشترک مناطق آزاد کشورهای حاشیه اقیانوس هند تاسیس می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به وجود ۴ هزار صندلی استاندارد در ناوگان مسافری دریایی گفت: برای خرید شناور‌های مسافری و تفریحی استاندارد وام با سود صفر درصد به متقاضیان پرداخت می‌شود.
یک اندیشکده آمریکایی با استناد به تصاویر ماهواره‌ای ادعا می‌کند کره شمالی بازسازی یک کارخانه کشتی‌سازی را تکمیل کرده که قرار است در آن نسل جدیدی از زیردریایی‌های حامل موشک‌های بالستیک ساخته و آزمایش شود.
برگزاری مسابقات عملی رشته های علوم وفنون دریایی سیزدهمین دوره مسابقات علمی هنرجویان هنرستانهای علوم و فنون دریایی کشور شاخه فنی وحرفه ای استان بوشهر هنرستان حاج جاسم بوشهری برگزار گردید.
ابوظبی برنامه ساخت تاسیسات واردات ال ان جی را در شهر فجیره به تاخیر انداخت.
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت : بهترین روش برای مدیریت بنادر ، بهره برداری بخش خصوصی با نظارت دولت است.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تجهیزات مقابله با آلودگی نفتی در دریا در بندر شهید رجایی در راستای عملیاتی شدن آخرین فناوری پاکسازی اینگونه آلاینده ها خبر داد.
شرکت صدرا در نظر دارد نسبت به اجاره 8 دستگاه مخزن سوخت به میزان 65000 متر مکعب بانضمام کلیه امکانات سایت آن شرکت واقع در بندر نکاء اقدام نماید.
فرمانده نیروی دریایی ارتش، درباره دزدان دریایی گفت: تاکنون سه سری از این افراد را گرفتیم که الان در زندان اوین هستند و هر روز هم با ما تماس می‌گیرند که بیایید و اینها را ببرید.