پربحث ترین اخبار
گالری عکس
پربازدید ترین اخبار
تازه های سایت
مقدسی با تاکید بر اینکه مقدمات حمایت از صنایع دریایی در مجلس و فراکسیونها فراهم شده است گفت : جمعی از نمایندگان نیز عضویت خود را به ثبت رسانده اند که با هماهنگی هیات رئیسه مجلس، انتخابات هیات رئیسه فراکسیون حمایت از صنایع دریایی انجام می شود.
دومین دوره جشنواره ملی “دریا مسیر پیشرفت”، علاوه بر توجه به توسعه شرکتهای دانش بنیان، با هدف ترویج مباحث مرتبط با دریا در بخش های فیلم کوتاه دانشجویی، مسابقات شناورهای هوشمند و جشنواره دانش آموزی دریا تنظیم شده است.
جانشین وزیر دفاع با بیان اینکه در عرصه غیر نظامی هم ظرفیت های زیادی را داریم افزود : باید دولتمردان و همه بخش های دولتی، بانک ها به میدان بیایند تا بتوانیم از بستر این همکاری، قدرت دریایی را شکل دهیم .
دبیر ستاد توسعه صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی ریاست جمهوری : لازم است وحدت رویه در توسعه گردشگری ایجاد و سازمانها، ارگانها، انجمن و صنف مدعی حمایت از این صنعت باشند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش به بعد امنیت دریا از نگاه جهانی اشاره و افزود : دسترسی به آبها و خشکی های مجاور دریا، امکان تاثیر گذاری جهانی از راه دریا، فرصتی برای پیشرفت و توسعه پایدار و افزایش ثروت ملی و بستری تمدن ساز است و این نشان از اهمیت دریا دارد .
هجدهمین همایش صنایع دریایی در مرکز همایشهای کیش از بیست و هفتم الی بیست و نه مهر نودو پنج با حضور مقامات کشوری، لشگری، مسئولین، مدیران و دانشجویان دریایی کشور برگزار گردید. تصاویری از حاشیه هجدهمین همایش صنایع دریایی می بینیم.
از برگزیدگان هجدهمین همایش صنایع دریایی با حضور امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا تقدیر به عمل آمد.
دبیر فراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی : در روح حاکم بر اقتصاد مقاومتی چند جریان وجود دارد، یکی توجه به توان ساخت داخل است که ما می بینیم آنطور که شایسته است به این موضوع توجه نمی شود.
دریابان شمخانی با بیان اینکه ایده « ما می توانیم» به شکل طبیعی هم اکنون در نیروهای مسلح حاکم است، تاکید کرد: اگر بتوانیم که می توانیم این روحیه را به بخش غیردفاعی هم منتقل کنیم، به طور قطع راه طولانی را می توان خیلی زود طی کرد.
دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه سازمان ها و نهادهای اقتصادی باید در شرایط پسا برجام استفاده بیشتری از ظرفیت های گسترده دریا داشته باشند خاطر نشان کرد: منابع دریا این فرصت را به اقتصاد ملی می دهد تا با وجود محدودیت منابع و کمیابی آن در زمین، تولید کالاهای سرمایه ای و مصرفی افزایش یافته و از این مسیر ایجاد اشتغال و تولید ثروت شود.
دبیرهجدهمین همایش صنایع دریایی از برگزاری نوزدهمین دوره و همچنین نخستین دوره در سطح بین المللی از 21 تا 24 آذرماه ( 12 تا 14 دسامبر) در مراسم اختتامیه همایش هجدهم خبر داد.
هجدهمین همايش صنايع دريايی عصر امروز با صدور قطعنامه‏ای در 15 بند به کار خود پايان داد.