کد خبر: ۳۵۹۶۸
تعداد بازدید: ۲۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲

معرفی کتاب "هیدرودینامیک کاربردی کشتی"

کتاب "هیدرودینامیک کاربردی کشتی" تدوین و ترجمه اساتید و کارشناسان این حوزه توسط انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر در 595 صفحه و 7 فصل پاییز 1397 منتشر شد.
به گزارش مارین نیوز، کتاب "هیدرودینامیک کاربردی کشتی" ترجمه حسن قاسمی استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران)، امین نجفی استادیار آزمایشگاه ملی دریایی ایران، هاشم نوروزی دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و علی‌ اصغر مقدس کارشناس آزمایشگاه ملی دریایی ایران که توسط انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر در 595 صفحه، 7 فصل و 300 نسخه پاییز 1397 در قطع وزیری به چاپ رسیده است به شما معرفی می گردد. 
این کتاب مورد استفاده دانشجویان رشته مهندسی دریا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و سایر محققان این حوزه است و مرجع مناسبی برای دروس "هیدرودینامیک شناورها" و حتی سایر دروس خواهد بود. در فصل هفتم کتاب نیز تمرین های حل شده قرار گرفته که برای درک بیشتر و یادگیری مطالب مفید است. 

به طورکلی این کتاب مشتمل بر 7 فصل زير می باشد:
  1. کلیات و مقدمه شامل خلاصه مطالب ارائه شده به منظور آشنايی اولیه با محتوای ساير فصل ها
  2. پروانه کشتی
  3. مقاومت و رانش 
  4. دریامانی 
  5. ارتعاشات 
  6. مانور کشتی
  7. تمرین‌ های حل شده‌
شایان توجه است، قیمت این کتاب ۳۸۰۰۰ تومان است و علاقه مندان برای تهیه این اثر می توانند به وب سایت انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر و یا دیگر سایت های کتابفروشی دانشگاهی مراجعه نمایند.

ارسال نظر