کد خبر: ۳۷۴۳۶
تعداد بازدید: ۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱

آمادگی ایزوایکو برای تعمیرات کشتی آسیب دیده ایرانی

مدیرعامل شرکت مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران با اشاره به حمله به کشتی تجاری ایران-شهرکرد در آب های بین المللی از آمادگی این مجموعه صنعتی جهت تعمیرات این کشتی آسیب دیده خبر داد.
به گزارش مارین نیوز، مدیرعامل شرکت مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ISOICO  با اشاره به حمله به کشتی تجاری ایران-شهرکرد در آب های بین المللی گفت: کشتی کانتینر‌بر ایران-شهرکرد یکی از سه کشتی کانتینربری است که به سفارش شرکت کشتی‌رانی جمهوری اسلامی ایران در مجموعه ایزو ایکو به دست متخصصان داخلی ساخته و به ناگان بزرگ این شرکت تحویل گردید.


حمید رضائیان اصل ضمن محکومیت این حادثه اذعان داشت: حمله به یک کشتی غیرنظامی نمونه بارز اقدامی تروریستی بوده و به شدت محکوم است.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی کشتی سازی خلیج فارس گفت: شرکت ایزوایکو در راستای مسئولیت حرفه ای و اجتماعی خود لازم می داند در پیش آمدهایی از این دست، تمام توان و تخصص خود را در جهت حمایت از سرمایه های ملی کشور به کار گیرد.
رضائیان اصل با بیان اینکه ایزوایکو آمادگی تعمیرات کامل این کشتی آسیب دیده را دارد ادامه داد: شرکت مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران طی نامه ای به شرکت کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران رسما آمادگی خود را جهت تعمیر کشتی ایران- شهر کرد اعلام نموده است.


وی ادامه داد: شرکت ایزوایکو در این شرایط خود را در کنار شرکت کشتی‌رانی جمهوری اسلامی ایران می‌بیند و با تمام توان و امکانات خود با نگاهی ویژه آمادگی تعمیرات این کشتی کانتینر بر را دارد.
مدیرعامل ISOICO در پایان با اشاره به توان و تخصص نیروی‌های جوان کشور گفت: با تکیه ‌بر دانش و توانمندی‌های جوانان این مرزوبوم صنعت کشتی‌سازی قادر به طراحی، ساخت و تعمیرات هر نوع شناوری است و مفتخریم که اعلام کنیم ایران از این حیث کاملاً خودکفاست و بدون اتکا به بیگانگان قادر است پاسخ گوی تمام نیازهای کشور در این زمینه باشد.
براساس گزارش حوزه‌ ارتباطات و اموربین الملل ایزوایکو، کشتی ایران-شهرکرد با ظرفیت TU2200 دومین کشتی کانتینر بر اقیانوس پیمایی است که در مجموعه ی ایزوایکو ساخته شد و پس از دریافت موفقیت آمیز گواهینامه های لازم از مؤسسه رده بندی جی ال (GL) آلمان در بهمن ماه 1391  به شرکت کشتی‌رانی جمهوری اسلامی ایران تحویل گردید.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Canada
|
۱۶:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۹
0
0
ساختنش که 20 سال طول کشید، ایشالا بتونن قبل از تموم شدن عمر عملیاتی شناور، تعمیرش کنن
ارسال نظر