کد خبر: ۳۷۴۴۲
تعداد بازدید: ۷۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹

تامین قطعات و تجهیزات بندری و دریایی از شرکت های داخلی

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان متناسب با شعار امسال در فرآیند تخلیه و بارگیری و نگهداری کالا، هرگونه حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان برای تسهیل در فرآیند واردات و صادرات کالا را در دستور کار خود قرار داده است.
به گزارش مارین نیوز، محمد راستاد اظهارداشت: از وظایف ذاتی حوزه بنادر و دریانوردی در محدوده بنادر بازرگانی، ارائه خدمات تخلیه، بارگیری و عملیات لجستیکی و در بخش دریایی امور حاکیمتی است.
وی افزود: با توجه به شعار" تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" تکالیفی بر عهده سازمان بنادر است که در این راستا از بخش خصوصی به خصوص واحدهای فعال در مراکز تولیدی در پسکرانه بنادر حمایت خواهیم کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: یکی از کارهای مهم سازمان بنادر و دریانوردی پشتیبانی از مراکز تولیدی و تاسیسات صنعتی است که در محدوده تحت مسئولیت و نظارت سازمان بنادر و دریانوردی فعال هستند.
به گفته وی، تولیدکنندگان داخلی که محصولات خود را از طریق بنادرتجاری کشور صادر می‌کنند، نیز مشمول مکانیزم‌های حمایتی خواهند شد و به طور قطع با رفع موانع؛ فعالان اقتصادی با حداقل هزینه محصولات خود را از بنادرتجاری صادر می کنند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اضافه کرد: در راستای حمایت از تولید، اقدامات قابل توجهی در تامین تجهیزات مورد نیاز سازمان بنادر و دریانوردی اعم از تجهیزات دریایی و بندری صورت گرفته است که در سال جاری با جدیت بیشتری سفارش به سازندگان داخلی دنبال می شود.
برچسب ها: مارین نیوز ، بنادر
ارسال نظر