کد خبر: ۳۸۲۵۷
تعداد بازدید: ۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱

ابراز رضایت کارکنان مجتمع ایزوایکو از مدیر عامل

کارکنان مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) از اقدامات مدیرعامل این شرکت ابراز رضایت می کنند و اقدامات وی را شایسته و قابل تحسین می دانند.
به گزارش مارین نیوز، کارکنان مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) صحبت های قابل تامل و جالبی درباره آقای سلمان ضربی مدیر عامل این مجتمع بیان کردند که بدون دخل تصرف در این صحبت ها، منتشر می شود.  
کشتی سازی بعد از بیست سال دوباره دارد سفارش ساخت کشتی می گیرد آنهم ازفرامکس و این نتیجه زحمات دکتر ضربی مدیر عامل هست.
کشتی سازی الان بیست ساله فقط اسمش کشتی سازی است و عملا فقط تعمیر می کرده اما حالا دارد سفارش ساخت می گیرد آنهم سفارشی که تا می تواند ما را به اوج می برد و چند هزار شغل ایجاد کند. 
ما قبلا دو ماه حقوقمون عقب بود و حتی همان حقوقی هم  که پرداخت میشد تاریخ مشخصی نداشت نمی دونستی کی حقوق می گیری و این واقعا بد بود چون نمی تونستی برنامه ریزی کنی اما الان هرماه، بیستم حقوقمون واریز میشه نهایتا در بدترین شرایط یک روز عقب و جلو می شود و می توانی برای زندگیت برنامه ریزی داشته باشی. 
قبلا به هرکسی دوست داشتن پست یا حق جذب می دادند و کسی هم نمی توانست بگوید چرا به فلانی پست دادین یا مثلا چرا پستی که حق فلانی بود به دیگری دادین اما الان کارهای این چنینی مثل پست ، حق جذب و اینجور کارها هرکدوم برای خودش یه کمیته مخصوص داره؛ مثل  کمیته حق جذب یا کمیته احراز پست که اینجوری دیگه یک مدیر نمی تواند میلی و دل بخواهی به کسی پست بدهد و حتما باید این کمیته تایید کند. 
من خودم قبلا بیمه بودم و بخاطر اینکه پست بیمه رو بدن به کسی که آشنای مدیر بود منو فرستادن یه بخش دیگه و پست بیمه رو دادن به کسی که حتی آدرس بیمه رو بلد نبود اما اگر اون زمان مثل الان کمیته پست بود پستی که حق من بود نصیب دیگری نمیشد. 
یکسری افراد بدون اینکه تخصص خاصی داشته باشند داشتند اینجا خدایی می کردند اما حالا رفتند کنار و افراد متخصص جایگزینشون شدند. 
من یه کارمند ساده ام نه پستی دارم که نگرانش بشوم و نه چیزی که بخواهم بیخودی سنگ کسیو به سینه بزنم اما بنظرم دکتر ضربی کسی است  که می تواند کشتی سازی رو متحول کند و به اوج برساند. 
دکتر ضربی کسیه که زمانی که گفته شد باید تعدیل نیرو کنید جلوی مدیران بالادستی ایستاد و وقتی مورد فشار مدیران قرار گرفت خودش استعفا داد اما حاضر به تعدیل نیرو نشد. 
آیا همچین کسی می تواند به کارگر ظلم کند؟
ما الان وقتی پیمانکار صورت وضعیت می آورد تا لیست پرداختی بیمه و حقوق کارگران ارائه نکند پولی پرداخت نمی شود، یعنی شرط پرداخت صورت وضعیت این است که پیمانکار به کارگرانش بدهکار نباشد.منبع: نبض نفت
برچسب ها: ایزوایکو ، کشتی سازی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
0
0
فکر میکردم دوران عوامفریبی و ... گذشته
همچنین فکر میکردم رسالت خبرنگاری و رعایت صداقت و بیطرفی رو بلد باشین
البته شاید هم از درج این دروغهای شاخدار میخواستین خوانندگان به واقعیت ایزوایکو پی ببرن...
چون آقای ضربی، حلقه رفقای خودش رو در شرکت ایزوایکو تکمیل کرده و با همون حلقه شامل آقا پسرش و رفقای قدیمی به شغل شریف استفاده از منافع اقتصادی ایزوایکو مشغولن.
داستان به همین سادگی و به همین تلخی ه
بزرگترین کشتی سازی ایران فدای منافع شخصی
بنده خدا باشید نه منافع اشخاص
ارسال نظر