کد خبر: ۳۸۵۸۰
تعداد بازدید: ۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹

آغاز فرآیند آماده سازی جهت ریل گذاری در محدوده مجتمع بندری كاسپین

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور نظارت میدانی از پروژه ملی راه آهن سراسری به بندر کاسپین و دو واحد سرمایه گذاری بخش خصوصی بازدید به عمل آورد.
به گزارش مارین نیوز، اولین پروژه‌ ای که اکبر نیازی از آن بازدید کرد پروژه اتصال ریل به مجتمع بندری کاسپین بود. نکته قابل توجه در این طرح ملی آغاز فرایند آماده سازی جهت ریل گذاری در محدوده فنس کشی شده بندر کاسپین بوده که توسط سازمان منطقه آزاد انزلی در حال اجرا است.


سپس نیازی از مجموعه پارک آبی و شهربازی سرپوشیده منطقه آزاد انزلی بازدید بعمل آورد. این پروژه بزرگترین مجموعه تفریحی آبی شمال کشور بوده که با سرمایه گذاری 4300 میلیارد ریالی بخش خصوصی داخلی همراه با سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج از کشور و رعایت استانداردها و شاخص‌های بین‌المللی در فضایی به مساحت 7 هزار متر مربع و با زیر بنای بیش از 23000 مترمربع در فاز تجارت و گردشگری منطقه ساخته می‌شود.
سومین پروژه برنامه امروز سرپرست سازمان، نظارت بر روند احداث هتل پنج ستاره منطقه آزاد انزلی بود. این هتل در زمینی به مساحت 7000 متر در حال ساخت بوده و این طرح از شمال دید کامل به دریا و نوار ساحلی و مارینا و در مجاورت پارک آبی قرار گرفته است./

ارسال نظر